2733
2739

سلام مامانا. 

بچه ی دومم هست. میخام کم کم براش خرید کنم. به عنوان ضروریات چه چیزایی بخرم؟ 

و اینکه بعضی ها میگن لباس صفر اصلا نخر  زیاد استفاده نمیشه. 

موندم چه کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما تازه سیسمونی دادیم برا خالم. اول ساک زایمانتو آماده کن. از این لباسای ۵ تکه و ۱۰ تیکه بگیر. که زیر دکمه هم داشته باشه.شیشه شیر.مای بیبی. شیرخشک. اینا ضروریاشه. کالاسکه و کریر و صندلی ماشینو.‌‌.. خیلی چیزا هس ک اگه پولت میرسه میتونی بگیری

2728
ما تازه سیسمونی دادیم برا خالم. اول ساک زایمانتو آماده کن. از این لباسای ۵ تکه و ۱۰ تیکه بگیر. که زی ...

عزیزم سیسمونی کلا قضیش فرق میکنه 

من فقط ضروریات  مث لباس و اینا منظورمه

ازهرکدوم سه دست از صفرتاشش ماه

ازهردوم دوتا شلوار ازهرسایز بادی استین کوتاه

سایز یک سایز سه هم هرکدوم دوتا سرهمی

ست رخت خوابـ

گهواره  لوازم بهداشتی

فلاسک

قنداق چون زمستونع

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿
عزیزم سیسمونی کلا قضیش فرق میکنه  من فقط ضروریات  مث لباس و اینا منظورمه

کی دنیا میاد؟ 

فقط 34 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قبل حمله: بزدلید که حمله نمیکنید شروع حمله:این اسباب بازی ها به اسرائیل نرسیده می افتندبعد رسیدن : گنبد آهنین نابودشون میکنهبعد اصابت : زمین خالی رو زدیدبعد تصاویر خسارت:جواب اسرائیل رو خواهید گرفتامروز صبح:چه فایده داره وقتی اقتصاد خرابه؟!!این مکالمه آشنا نبود براتون؟😂  توی اسرائیل آب و غذا کم شده ،توی ایران تخمه و آجیل😁القدس النا🇯🇴 🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀
ازهرکدوم سه دست از صفرتاشش ماه ازهردوم دوتا شلوار ازهرسایز بادی استین کوتاه  سایز یک سایز سه ...

عزیزم بچم خرداد یا تیر دنیا میاد. 

میخام از الان کم کم خرید کنم 

چون پول  خرید یه جا رو ندارم

2738
عزیزم بچم خرداد یا تیر دنیا میاد.  میخام از الان کم کم خرید کنم  چون پول  خرید یه ج ...

برو خودسیمونیا حساب میکنن نسبت ب سن بچه و فصل دنیااومدن بچه راهنمایی میکنن بچه خالم فروشنده براش انتخاب کرد همه رو کاربردی هم بودن

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿
خرداد یا تیر

عزیزم 

پس نیازی به لباس گرم مثل کاپشن نداره

1 دست صفر 

2 یا 3 دست 1 بخر

اگر نوزادی از بچه اول داری، اونا رو هم میتونی مکمل استفاده کنی. 

جوراب، کلاه، سرهمی، شیشه، پستونک، حوله، دستمال مخصوص، گهواره اگر نداری خیلی خوبه😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قبل حمله: بزدلید که حمله نمیکنید شروع حمله:این اسباب بازی ها به اسرائیل نرسیده می افتندبعد رسیدن : گنبد آهنین نابودشون میکنهبعد اصابت : زمین خالی رو زدیدبعد تصاویر خسارت:جواب اسرائیل رو خواهید گرفتامروز صبح:چه فایده داره وقتی اقتصاد خرابه؟!!این مکالمه آشنا نبود براتون؟😂  توی اسرائیل آب و غذا کم شده ،توی ایران تخمه و آجیل😁القدس النا🇯🇴 🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀
عزیزم  پس نیازی به لباس گرم مثل کاپشن نداره 1 دست صفر  2 یا 3 دست 1 بخر اگر نوزادی از ...

ممنون 

گهواره  و کریر و تشک و قنداق فرنگی و اینا دارم . 

وسیله های ریزه مث لباس ندارم

ممنون  گهواره  و کریر و تشک و قنداق فرنگی و اینا دارم .  وسیله های ریزه مث لباس ندا ...

اگر داری پس نخر دیگه

ساک هم یه جنس خیلی خوب بخر چون تا 3 سالگی استفاده میشه 

تشک تعویض پوشک یادم رفت😂

لباس هم چند تا ازاین مجلسی های خوشگل بخر🥺

اگر دختره تزیینات، جوراب، کفش😍

اگر پسره این شلوار لی کوچولو ها 

چون وسایل داری، لباس های خوشگل و پنبه ای و با کیفیت بخر

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگر داری پس نخر دیگه ساک هم یه جنس خیلی خوب بخر چون تا 3 سالگی استفاده میشه  تشک تعویض پوشک ی ...

تشک تعویض پوشک هم دارم😂👌🏻

ساک ولی باید بخرم. 

احتمال زیاد نی نی پسره

2706