2733
2734
عنوان

مامانایی که پسر باردارن بیان لطفا

1280 بازدید | 52 پست

لطفا جواب بدین خیلی مهمه 

اینکه علائمتون چی بود و آیا سفیدی چشماتون سفیدتر شده؟؟؟

خداجونم شکررررررررت پسرمو بهم  هدیه دادی......

من خیلی بدن درد داشتم و خوابالو شده بودم

علائما مثل هم نیس عزیزم

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرکی یجوریه، همه که مثل هم نیستن گلم.

من کلا قشنگتر شده بودم. خوش آب و رنگ بودم. چشمام براق‌تر بود. کم خوابتر بودم.

شیرینی زیاد میخوردم

موهام پرپشت شده بود.

۲ماه آخرم خون دماغ میشدم.

من و خدا💫
2731
چشماتون سفید و بدون خون بود؟

عادی بود ...

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘

من هیچ فرقی با بارداری  سر دخترم نکردم .

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
من هیچ فرقی با بارداری  سر دخترم نکردم .

میشه به چشماتون بیشتر دقت کنید ببینید سفیدی از حالت عادی سفید تره؟رگ های خونی نداره 

هرکی یجوریه، همه که مثل هم نیستن گلم. من کلا قشنگتر شده بودم. خوش آب و رنگ بودم. چشمام براق‌تر بود. ...

اخه میگن سر پسر چشم مادر خیلی سفید میشه 

نه

من اتفاقا چشمهام خیلی قرمز میشدش

وزن شروع: ۶۳.۶۰۰  وزن فعلی: ۶۲.۲۵۰  وزن هدف: ۵۵ 💙 رفت روی تخت خوابید. غمش هم جای دیگری نداشت که برود، کنارش دراز کشید !

خب مگه سیزده هفته نیستی؟سونو نگف بچت چیه؟

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.
ینی چی؟منکه دقت نکردم به جزییاتش، ولی چشمام درخشان‌تر شده بود. هیچ وقت اونجوری نبود

همون دیگه منظور منم همین براق و سفید

بدن هرکس با دیگری فرق میکنه..قطعی نیستن این علائم

‏زبان فارسی خیلی جالبه. هم سکوت علامت رضاست هم جواب ابلهان خاموشیست تازه آخرین سنگرم سکوته با اینحال سکوت سرشار از ناگفته هاست.خودت ببین دیگه😂
2706