2733
2734
عنوان

دکتر قره گوزلو الرژی کودکان

475 بازدید | 7 پست

مامانا من این تاپیکو ایجاد کردم که در مورد این دکتر بهتون اطلاعات بدم،به نظرم فوق العاده دکتر پولکیه هستش، دخترم ۳ ماه و ۲۵ روزشه از اول تولد ریفلاکس داشت وقتی بردم دکتر گوارش گفت الرژی هم داره با اینکه دختر من اصلا علائم پوستی( کهیر،اگزما و دونه) نداشت خون داخل مدفوعم نداشت فقط ریفلاکس داشت مدفوعشم کمی کشدار بود قرمزی دور مقعد هم نداشت با این حال دکتر گوارش گفته بود پپتی جونیور بخوره منم برای اینکه مطمئن شم بردمش پیش این دکتر همون اول گفت یه تست پوستی میگیرم ببینم الرژی به پروتئین گاوی داره یا نه ۱ میلیونم پول گرفت بعد تست مشخص شد نداره ولی ایشون گفتن باز همون جونیورو بخوره خوب اگه قرار بود بخوره پس واسه چی تست گرفتی؟ 

خانمش منشیش هستش به من یه شماره واتس اپ داد که اگه مشکلی بود اونجا مطرح کنم ولی تا ۲ تا سوال کردم دیگه جوابمو ندادن،دخترم با جونیور اسهال میشه به این دکتر گفتم میگه اشکال نداره مگه میشه اشکال نداشته باشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

رفلاکس معده ناشی از شدت سردی معده طفل یا شیر مادر هست.

اگه شیرتون رقیق و آبکی هست یعنی شیر سرد هست برای درمان خودتون خوراک گرمی مثل خرما بادام و عسل حتما بخورید و همچنین یک استکان عرق رازیانه با عسل شیرین کنید و شب ها میل کنید اگه عرقش رو ندارید دمکردش رو استفاده کنید و همچنین بدن نوزاد رو مخصوصا روی معده اش رو با روغن های گرم مثل روغن زیتون یا روغن کنجد مالی کنید و اصلا نیازی نیست که این همه به زحمت بیفایده.

من طب سنتی خوندم اگر سوالی داشتید در خدمتم

عکس پروفایلم حکیم خیراندیش هستند . ایشون پزشک و استاد دانشگاه طب سنتی هستند و تو روسیه و ارمنستان تحصیل کردند  و پسر نیوزیلندی رو که هیچ دکتری تو اروپا  نتونست درمان بکنه ایشون تو دوازده ساعت درمان کردند. ایشون فقط بیماری های لاعلاج میپذیرن . اگه وقت کردی برو تاپیک مزاج شناسیم ، مزاج شناسی رو از طریق لینک پست اول یاد بگیرید احیانا لینک باز نشد بگید لینک جدید براتون بذارم . این دوره مزاج شناسی، رایگان توسط خود حکیم خیراندیش تدریس شده است. مزاج شناس باشید😉 اللهم عجل لولیک فرج یا امام زمان همه چیز من همه دار و ندارم فدای وجود شما یا صاحب الزمان خیلی دوست دارم از ته دلم شما رو محکم بغل کنم دست هاتون رو ببوسم و بذارم روی چشمام تو همانند شعر موزونی هستی که مولانا بسراید و موذن زاده آن را بخواند😍                                                         
رفلاکس معده ناشی از شدت سردی معده طفل یا شیر مادر هست. اگه شیرتون رقیق و آبکی هست یعنی شیر سرد هست ...

ممنون عزیزم ولی دختر من شیر خشک الرژی میخوره و از وقتی شیرای الرژی میخوره همش اسهاله

ممنون عزیزم ولی دختر من شیر خشک الرژی میخوره و از وقتی شیرای الرژی میخوره همش اسهاله

برای چی شیر خشک آلرژی

عکس پروفایلم حکیم خیراندیش هستند . ایشون پزشک و استاد دانشگاه طب سنتی هستند و تو روسیه و ارمنستان تحصیل کردند  و پسر نیوزیلندی رو که هیچ دکتری تو اروپا  نتونست درمان بکنه ایشون تو دوازده ساعت درمان کردند. ایشون فقط بیماری های لاعلاج میپذیرن . اگه وقت کردی برو تاپیک مزاج شناسیم ، مزاج شناسی رو از طریق لینک پست اول یاد بگیرید احیانا لینک باز نشد بگید لینک جدید براتون بذارم . این دوره مزاج شناسی، رایگان توسط خود حکیم خیراندیش تدریس شده است. مزاج شناس باشید😉 اللهم عجل لولیک فرج یا امام زمان همه چیز من همه دار و ندارم فدای وجود شما یا صاحب الزمان خیلی دوست دارم از ته دلم شما رو محکم بغل کنم دست هاتون رو ببوسم و بذارم روی چشمام تو همانند شعر موزونی هستی که مولانا بسراید و موذن زاده آن را بخواند😍                                                         
چون دکار گفت ریفلاکسش الرژیه

اونم از سردی هست