2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نرو یاد خود احمقم میشد اوایل ب خودم نمیگفتن ب دیگران میگفتن یادمه ی بار تولد بچه خواهر شوهرم بود وقتی خاستن برن ب منم گفتن امروز تولده تو هم بیا وقتی میرفتم هم اصلا باهام حرف نمیزدن و هزارتا مشکل توی زندگیم ب وجود اوردن الان ک فکرش میکنم چ احمقی بودم

نرو یاد خود احمقم میشد اوایل ب خودم نمیگفتن ب دیگران میگفتن یادمه ی بار تولد بچه خواهر شوهرم بود وقت ...

منم زنگ زدم به همون جاریم گفتم بهش بگو من زنگ زدم بهش گفت کاشکی شماره مو میگرفت زنگ میزد

میشه برای عوض کردن خونه م صلوات بفرسی خیلی تو عذابم🌹
2738
نذری به نظرم دعوت خاصی نمیخواد همه میرن برای کمک  بازم خودت با توجه به روابط بینتون تصمیم بگیر

من که نمیدونستم این امروز نذر داشته زنگ زده اونارو دعوت کنه گفته به اونم بگید اینم گفته به چه مناسبت گفته نذر داشتم

متوجه نشدم ب جاریت گفتی ب جاریت بگه باید شمارم می‌گرفت؟

به همون جاریم که بهش گفته بود تو دعوتش کن گفتم بعنی نمی تونست شماره مو از تو یا شوهرش بگیره گفتم بگو شماره مو میتونست از زیر سنگم شده پیدا کنه

از این آدما بدم‌میاد خوب کاری کردی نرفتی

کلن خانواده شوهر من همینن نمیدونم چکاریه به مردا زنگ میزنن برای دعوت کردن مردا مگه بیکارن بیرون خونه پیغام ببرن بیارن به زن خونه زنگ بزنید یا یه پیام بدین 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
کلن خانواده شوهر من همینن نمیدونم چکاریه به مردا زنگ میزنن برای دعوت کردن مردا مگه بیکارن بیرون خونه ...

والا اینا میخوان بیان هم مثلا یکی از طرف همه زنگ میزنه تازه یه خانواده رو هم یادش میره بگه غذا کم که میشه به کل میگه نه من گفتم اینام میخوان بیان😐انگار ما کرم داریم کم غذا درست کنیم دفعه آخری هم همینطوری گفت خداروشکر شوهرم ضبط تماس داشت زدیم رید به خودش

والا اینا میخوان بیان هم مثلا یکی از طرف همه زنگ میزنه تازه یه خانواده رو هم یادش میره بگه غذا کم که ...

بعد برگشته میگه باشه به هرحال شما نباید بگید ببخشید نمیدونستیم شماهم قراره بیایید 😐 خب چی بگیم بگیم که ببخشید میدونستیم میاید دوس نداشتیم واسه خانواده شما غذا درست کنیم

والا اینا میخوان بیان هم مثلا یکی از طرف همه زنگ میزنه تازه یه خانواده رو هم یادش میره بگه غذا کم که ...

شما دقیق بپرس چن نفرین یبارم برای من پیش اومد خواهر شوهرم گف ما میایم اومدن گف فلانیم میاد دختر خواهرشوهرم گف من به خاله گفتم شماهم اگه میاین زنگ بهشون بگید برادر شوهرمم میخواس بیاد نتونس فک کنم ۴نفر گفتن میایم شدن ۱۰نفر شوهرم به مادرش گف میخوان بیان زنگ بزنن استدلال ننشم این بود غذا که هس همیشه زیاد میاد حالا اوناهم بیان  دیگه همون شد اینجوری نیومدن کلن سیستم خونمو یجور کردم تا دعوت نکردم هیچکس نیاد

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب