2733
2734

عزیز من فک کردن دائمی به اینکه الان داره چیکار میکنه چه سودی برات دارهه اخه 

یا کلا بیخیالش شو بگو گور باباش هر کاری میکنه بکنه

یا جدا شو 

هر دقیقه به این فک می کنین که الان با کیه 

خب باشه به جهنم بره بمیره 

هیچی درست نمیشه... مگه اینکه بخوای درستش کنی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منه بدبخت بخاطر فیلم پ ورن دیدن همسرم و سمتم نیومدناش هرروز خدا غصه میخورم.  جوونیم و تازه مادریم زهرمارم شد

turk girl.❤ملوسک ناناز بودم ۴بار تعلیق شدم.⛔فیتنس کار بودم که بخاطر نی نی کوچولوم فعلا کار نمیکنم ولی شما همچنان هولاهوپ و ورزشو ادامه بدین اکی؟⚽️🤸‍♂️! فمینیست به معنای برتر بودن زن نیست به معنای برابر بودن حق زن و مرد است🎎.من معتقدم زن باید قوی باشه و از حق خودش دفاع کنه پس تو تاپیکای جنجالی در این مورد حرفی زدم ناراحت نشین. 🥇  خدایا چرک کف دست لطفاااااااااااا🙏💲💲💲💲💲💵💵💵💵💵                       
2731
بهترین راه جدا شدن هست‌ چون نمیشه باهاش زندگی کنی و بیخیال باشی

اگه نمیشه بیخیال باشی در حق خودت ظلم میکنی 

نمیگم مشکلی نداشته باشن با خیانته ولی اگه مطمعنن خبری هست پی رو نگیرن که اعصتبشون خورد شه

2740
اگه نمیشه بیخیال باشی در حق خودت ظلم میکنی  نمیگم مشکلی نداشته باشن با خیانته ولی اگه مطمعنن خ ...

نمیشه بیخیال زندگی کرد

من که نتونستم

دکتر پوپولیان هستم مشاور رابطه💵ازدواج💵طلاق💵شوهرپولدار💵

بعضیا شرایط جدا شدن ندارن

بیچاره ها میان اینجا درد و دل میکنن😳دلم میسوزه براشون واقعا خیانت قابل گذشت نیس

هرکاری هم کنن دیگه دلشون با همسرشون صاف نمیشه

سرباز خسته و زخمی از راه رسید...زن از خانه رفته بود...زخمی که او را در قطار و جنگل و جاده نکشته بود ، در خانه کشت...
اگه نمیشه بیخیال باشی در حق خودت ظلم میکنی  نمیگم مشکلی نداشته باشن با خیانته ولی اگه مطمعنن خ ...

عزیزم کسانی کع این مشکل رو دارن خودت گیری ندارن که ، پوست کلفت هم نیستن حتما یا خانواده خوبی ندارن که جدا نمیشن یا بچه دارن و نمیتونن از بچه شون دل بکنن

عزیزم کسانی کع این مشکل رو دارن خودت گیری ندارن که ، پوست کلفت هم نیستن حتما یا خانواده خوبی ندارن ک ...

اینا 

هر زنی که از کناره مرده رد شه میشنن راجبش فک میکنن

نتیجش میشه خودزنی 

هم اعصماد ب نفسشون رو ب مرور از دست میدن هم اعصابشون رو هم جوانیشون رو

2706