2733
2734

من آی یو آی باردومم ناخواسته بدون کارخاصی باردارشدم اینم بگم تنبلی شدید داشتم بعضی وقتا سه ماه میشد پریود نمیشدم

میشه واسه صابخونه شدنمون یه صلوات بفرستی؟؟  بگومنم واست بفرستم😍😍😍😘 وَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تا یک سال ۲ ماه جلوگیری نداشتم یه ۴ ۵ ماه دارو خوردم بعد دیدم نمیشه بیخیال شدم دارو رو رفتم دانشگاه زمانی که فکرشم نمیکردم یهو دیدم حامله ام البته بعد از ۹ ماه که قرصامو نخوردم 

تیکر یکسالگی دخترکوچولوم💜💜دخترم روشنی نور دوچشمان منی بهترین هدیه از جانب یزدان منی نمیرود از سرم نگاه زیبای تو تو بهترین هدیه ی دنیای منی فرنیای من پرنسس قشنگم مامان عاشقته ❤❤خدایا مرسی که یه پسر کوچولو ناز بهم هدیه داد ۱۴۰۱/۱/۱۱ پسر کوچولو من از قلبم متولد شد💙خدا جونم قول میدم از امانتی هات به خوبی مراقبت کنم. خانمای عزیزی که امضامو میخونین میشه یه صلوات برا سلامتی دخترم و پسرم دوتا خواهرام و شادی روح مامانم بفرستین 
2731
من آی یو آی باردومم ناخواسته بدون کارخاصی باردارشدم اینم بگم تنبلی شدید داشتم بعضی وقتا سه ماه میشد ...

من تا ۴ ماهم میشد نشم خداروشکر که گذشت و رفع شد

تیکر یکسالگی دخترکوچولوم💜💜دخترم روشنی نور دوچشمان منی بهترین هدیه از جانب یزدان منی نمیرود از سرم نگاه زیبای تو تو بهترین هدیه ی دنیای منی فرنیای من پرنسس قشنگم مامان عاشقته ❤❤خدایا مرسی که یه پسر کوچولو ناز بهم هدیه داد ۱۴۰۱/۱/۱۱ پسر کوچولو من از قلبم متولد شد💙خدا جونم قول میدم از امانتی هات به خوبی مراقبت کنم. خانمای عزیزی که امضامو میخونین میشه یه صلوات برا سلامتی دخترم و پسرم دوتا خواهرام و شادی روح مامانم بفرستین 
پس اگه چاق نیستی چراوزن کم میکنی دکترگفته

بله، تنها راه درمان تنبلی ورزش و تحرک و کاهش وزن، و کلا حذف قند و شیرینی و فست فود. دکتر گفت با داروی شیمیایی موافق نیستم، فقط سبک زندگیتو تغییر بده

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت
2740
عزیزم من 55کیلوهستم یعتی وزن کم کنم 

نمیدونم من دکتر بهم گفت چند کیلو کم کنم، ورزش کن تحرک داشته باش

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت

من۳سال ونیم تحت درمان بودم نشد هرهفته خونریزی داشتم دیگه ازدکترودارو خسته شدم ۳ماه هیچ قرصی نخوردم عقب انداختم گفتم چیزی نیست همیشه جلوانداختم اینبارعقب حالم بدشدتست وآزمایش دادم مثبت دراومد😍دراوج ناامیدی

محمدشاهانم نفس مامان خیلی تنهام😭اندازه ی زمین واسمون هادلم برات تنگه پسرقشنگم چقدزودتنهام گذاشتی بعد۴سال اومدی فک کردم خوشبختیمون کامل شدباامدنت اماسهم من ازتوفقط۲ماه و۲۱روزبودمن اونقدرام که نشون میدم قوی نیستم برگردهمه کسم💔