2737
2734

واقعا نیست😂

هرکی با من درافتاد.                                                   اتفاق خاصی نیوفتاد😐          نمیدونم چرا من همیشه تو خونه سینه خیز حرکت میکنم ولی هی میگن سره پایی ی چایی بریز.  سرپایی کنترلو بده سرپایی بمیر.  سرپایی   استغفرالله 😐 نمیدونم چرا واقعا نمیدونم.    شما فهمیدین بهم بگین 😍😐. مرسی   میگن تو بهشت اصن شنبه وجود نداره    وقتی بیدار میشی ی فرشته خوشگل میاد نازت میکنه میگه بخواد عزیزم جمعس😂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

معلومه مهم نیست😁

ما افراد رو قضاوت میکنیم چون گناهانمون با گناه اونا متفاوته..                                                                        هر سوالی در حوزه زبان دارید اینجا ازم بپرسید🌱                               "En la búsqueda de la verdad"  
2731
2738

😂😂😂آره دیگه کی گفته قیافه اثر داره

در انتظار برف میگویند چیزی که متعلق به تو باشد از کنارت عبور نمیکند..  تصمیم گرفتم بدون نگرانی همه چیو به خدا بسپارم همین..  خدایا سپاسگزارم÷]... میدونین آرزوم این رزوا چیه؟ اینکه یه جرعه آب بخورم. خنده داره نه؟ ولی راست میگم   چون خیلی درد داره،میترسم آب بخورم. یادتون نره چیزی که برای شما خیلی طبیعیه،میتونه آرزوی از تهِ دلِ کس دیگه ای باشه... دیالوگ سریال یکه و تنها    به طور قطع اتک غمگین ترین تراژدیِ قرنِ      لیوای آکرمن>>   من عاشق ادم های معمولی هستم!که بدون توجه به بقیه تمام تمرکزشان خودشان هستند>>      سریال کره ای خواستید بگید معرفی کنم^^

ولی واقعا خیلی مهمه

امروزه همه ی مردم ظاهر بین هستن کسی هم که به ظاهرش اهمیت نده کسی زیاد نمیره سمتش

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌زیباترین ایه قران😍اوَلَا تَهِنُوا وَلَا تَحْزَنُوا وَأَنْتُمُ الْأَعْلَوْنَ إِنْ کُنْتُمْ مُؤْمِنِینَ (۱۳۹-آل عمران) سست نشوید، غمگین نشوید شما پیروزید اگر ایمان داشته باشید❤

اتفاقا این روزا هیچی به اندازه قیافه مهم نیست 

چه بسیار دختران پاک و نجیبی که بخاطر چهره معمولی رو به پایین نه شغل درستی پیدا کردن نه خواستگار دارن 

ولی یکی به واسطه چهره خوب (نه همه تاکید میکنم)به همه جا رسیدن 

2706