2737
2734

سلام دوستان

من الان ۸ هفته و ۵روزمه وروز ۱شنبه که ۸هفته ۲ روزم بود رفتم برای سونوی قلب و واژینال برام انجام داد گف همه چی خوبه نرماله و قلبشم تشکیل شده ولی صداش و برام نذاشت 

چون خود دکترم داخل مطبش برام سونو کرد هیج برگه ایم‌نداد ی عکس بود اونم‌گذاشت داخل پرونده بد گفتم خانوم دکتر صدای قلبشو نمیزاری بشنوم گف نه الان نمیشه و نمیدونم چیم خرابه و اینا ولی نگرانم چرا نذاشت بشنوم

بهتره پیش متخصص زنان سونو انجام ندید

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           

حتما خرابه 

بعدم خیلی وقت ها یه عده دکتر معتقدن گذاشت صدا برای بچه ضرر داره به خاطر اینکه دستگاه باید فرکانسی چیزی بیشتر بده تا صدا بیاد یه همچین چیزی 

مهم اینه اوکی بود دلیلی نداره موردی باشه و بخواد ازت مخفی کنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حتما خرابه  بعدم خیلی وقت ها یه عده دکتر معتقدن گذاشت صدا برای بچه ضرر داره به خاطر اینکه دستگ ...

اره بهشم گفتم که واقعا تشکیل شده گف اگه نشده بود میگفتم دیگه ولی خیلی دوس داشتم صداشو بشنوم پس ضرر داره نمیدونستم

اره بهشم گفتم که واقعا تشکیل شده گف اگه نشده بود میگفتم دیگه ولی خیلی دوس داشتم صداشو بشنوم پس ضرر د ...

یه عده اینجور میگن 

حالا چون حتما همه دکترها میزارن اتوماتیک به معنی اینکه حتما درسته نیست مثلا همون عکس رنگی بچه هم میگن ضرر داره ولی خب اکثریت میکیرن چون ذوق دارن 

یا سونوی زیادم خوب نیست 

2740
اره خب چی بگم بخدا ولی سونورو شنیدم که زیادش خوب نیس

تو خارجشم خیلی از دکتر ها صدای قلب بچه رو‌نمیزارن 

در کل نگران نباش خدایی نکرده مشکلی بود دکتر بیکار نیست نگه که کوچکترین چیزیو باید بگه شوخی  نیست حالا احتمالا ماهای بالاتر بزاره برات 

دیگه تو مطب خودش سونو نده اصلا دلیلی نداشت واژینال سونو بدی من ۶ هفته و ۶ روز سونوی شکمی صدای قلبشو ...

منم واژینال دوس نداشتم و میگن ضرر داره ولی گف جنین چون ۸ هفتشه واژینال میکنم فک کنم شکمی نداشت پیش فروتن رفتم نمیدونم میشناسید یا ن

اکثریت خودشون دستگاه دارن خب برای چکاپ نمیشه که بریجای دیگه هر بار باز مجدد بری پیش دکتر نظر دکتر مه ...

حب تخصصشون متفاوته من یکبار پیش متخصص زنان  سونو انجام دادم که تشخیص اشتباه دادند

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           
تو خارجشم خیلی از دکتر ها صدای قلب بچه رو‌نمیزارن  در کل نگران نباش خدایی نکرده مشکلی بود دکتر ...

مرسی عشقمم 

پس خیالم راحت شد نگران بودم  غربالگریم برام نوشت واسه ماه بد

منم واژینال دوس نداشتم و میگن ضرر داره ولی گف جنین چون ۸ هفتشه واژینال میکنم فک کنم شکمی نداشت پیش ف ...

نمی شناسم ولی نود درصد دکترای زنان سونوی شکمی تو مطب ندارن همه واژینالن من که هر جا رفتم واژینال بود من چون بارداری پر خطر دارم از اول تا الان که ۳۲ هفته هستم هر دو هفته یه بار بعضی وقتا هم هفته ای یک بار سونو دادم ولی تا حالا واژینال ندادم باید خودمون حواسمون به خودمون باشه دکترا دلشون برای ما نسوخته 

نمی شناسم ولی نود درصد دکترای زنان سونوی شکمی تو مطب ندارن همه واژینالن من که هر جا رفتم واژینال بود ...

خدا برات حفظش کنه عزیزم 

اره بابا براشون مهم نیست که ازین به بد دیگه نمیزارم تو مطب سونوم کنه چون ن برگه ای میده ن چیزی پولشم کامل میگیره

2706