2733
2734
عنوان

آوردن بچه دوم خوبه؟

1232 بازدید | 81 پست

سلام مامانا. من قبل زایمانم خیلی دوست داشتم حتما بچه دوم بیارم. بخاطر شرایط کاری و سنیم میخواستم سریع اقدام کنم. از طرفی آدمی به شدت حساس و پراسترس هستم. مثلا الان بعد از واکسن دو ماهگی پسرم خیلی کم شیر خشک می‌خوره، شیر منو هم اصلا نمیخوره. چند روزه به شدت کلافه هستم. از بچه دوم پشیمون شدم. ولی بعضیا میگن اگه بچه دو تا بشه از استرس و حساسیت آدم کم میشه و بین دو نفر پخش میشه. اما خودم فکر می‌کنم اون موقع میشه دو تا استرس. مامانایی که تجربه حداقل دو تا بچه دارین به نظرتون چجوریه؟ استرس و حساسیت آدم کم میشه یا بیشتر؟ از طرفی دلم میخواد بچم تنها نباشه و خانواده پرجمعیت دوست دارم از طرفی میترسم سختی و استرسش چندبرابر بشه با توجه به اینکه شاغل هم هستم میترسم داغون شم. نمی‌دونم چیکار کنم. باید زودتر تصمیم بگیرم. ممنون میشم تجربیاتتون از بچه دوم و سوم رو بهم بگین

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من یه دختر ۱۱ ماهه دارم،اوایل خیلی حساس بودم از ۷ ماهگی با شروع غذا و چهاردست و پا رفتن،حساسیتام خیلی کم شده،الان راحت ترم

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
2731

من ی بچه دارم ولی چون روحیم مناسب نیست ب بچه دوم فکر نمیکنم.

سلام دوستان لطفاً امضامو بخونید .از خدا می‌خوام هرکس برای سلامتی   و عاقبت بخیر خانوادم صلوات میفرسته خدا هرچی میخواد بهش بده .الهی امین

من دو تا با اختلاف سنی دو سال و ۴ ماه دارم

الحمدلله راضیم البته سختی داره ولی خیلی شیرینه مخصوصا وقتی باهم بازی میکنن

و من خونه رو براشون امن کردم حداقل تو خونه هستم استرسم خیلی خیلی کم 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

منکه هیچوقت نخواستم و از تک فرزندی پسرم راضیم

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
منکه هیچوقت نخواستم و از تک فرزندی پسرم راضیم

عزیزم خدا نگهش داره چند سالشه؟

سلام دوستان لطفاً امضامو بخونید .از خدا می‌خوام هرکس برای سلامتی   و عاقبت بخیر خانوادم صلوات میفرسته خدا هرچی میخواد بهش بده .الهی امین
خوش به حالتون  منکه بلاتکلیفم شدید 😭😭😭😭😭

انشاا...دختر گلت زیرسایه خدا صحیح و سلامت باشه❤️🌹

خوش به حالتون  منکه بلاتکلیفم شدید 😭😭😭😭😭

فکر کن و تصمیم درست بگیر عزیزم که یه عمر تو پشیمونی نباشی

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
عزیزم خدا نگهش داره چند سالشه؟

ممنون گلم 

۱۹ سالشه

[QUOTE=221484332]ممنون گلم  ۱۹ سالشه[/QUOTهزار ماشاا....منم همین تصمیمو دارم دعا کن ب صلاحم باشه

[QUOTE=221484332]ممنون گلم  ۱۹ سالشه[/QUOTهزار ماشاا....منم همین تصمیمو دارم دعا کن ب صلاحم باش ...

ماشالله به جونت عزیزم❤

ان شاءالله هر چی خیره واست پیش بیاد

2706