2737
2739
عنوان

حق با منه یا مادرشوهرم؟

993 بازدید | 24 پست
مادشوهرم خانم خوبیه در کل مثلا وقتی من یا اون مهمون داشته باشیم زنگ میزنیم بهم که چی بپزیم و ازینجور حرفا و میریم کمک همدیگه اما خب بعضی وقتا باهم اصطکاکایی هم داریم. مثلا اندفه که مخواست براش مهمون بیاد اصلا ب من چیزی نگفت فقط تلفنی با شوهرم حرف زد و ماجرا رو گفت البته اندفه تو مهمونیشون فقط مردارو دعوت کرده بودن ینی مجلسشون مردونه بود اما خب اگه من بودم بازم زنگ میزدم مشورت میکردم باش
خلاصه شوهرم گفت خودت زنگ بزن ببین چه خبره و ازین جور حرفا ولی من از اونجایی که میدونستم اگه بزنگم بالاخره باید یه مقدار از کارارو بر عهده بگیرم زنگ نزدم. دیگه نزدیکای مهمونی بود که وجدانم راحت نبود پاشدم زنگ زدم اگه کمک میخوای بیام دیدم خیلی سرسنگین وخشک جوابمو دادو گفت نه اگه زودتر زنگ میزدی اره اما الان نه دیگه همه کارامو کردم
خلاصه اینو ب شوهرم گفتم اونم گفت مگه نه گفتم زنگ بزن برا عزیز شدن ب دل مامانم هم که شده زنگ میزدی.
حالا اقا کاسه داغتراز اش شده با من قهره!
می خوام تغییر کنم... از پیله به پروانه شدن
اخه زورم میامد من واسه مشورت و خبر کردن هیچ حرفی بهم نزده حالا من باید زنگ میزدم پاشم بیام کمک!
مگه من کلفتم که خودم زنگ بزنم خب قباش باید خودش زنگ میزد بام حرف میزد بعد من میگفتم اگه کمک میخوای بیام نه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
با اینکه مجلس مردونه بود مادرشوهرم ب خواهرشوهرم گفته بود بشون زنگ بزن بگو بیان اینجا تنها نباشن تو خونه اما من پسر شیطونمو بهونه کردم گفتم نمیام.اما دیدم شوهرم با ماشین باباش امده دنبالمون دیگه رفتم کمی کم محلی کرد ولی در اخر باهم خوب شدیم طوری ک بش گفتم دست ب ظرفا نزنه فردا میام.من معمولا۳شنبه ها میرم خونشون
حالا ناراحتیم از شوهرمه که برام قیافه گرفته اخه من فقط احترام میخواستم از مامانش همین
من بودم زنگ نمیزدم
ولی کار شوهرت اشتباس که قهر کرده
همین که امروز میخوای بری اونجا کمک خودش خیلیه
اگه دنبال لباس ست واسه دختر و پسرت تو سن های مختلف یا ست خانوادگی میگردی حتما سری به سایت ماهان مد بزن.                  mahanmod.ir
2738
نمی خوام قضاوت کنم فقط میگم روابطتون ورای مادر شوهری و عروس بوده ...مثل یه رابطه مادر دختری.حیفه نگذار دلخوری ها زیاد بشن.امروز ه که روابط داره کمرنگ میشه باید تلاش بیشتری برای حفظشون کرد.تو که معلومه دختر خوبی هستی بزرگواری کن معلومه مادر شوهرت هم دوستت دارند.
اخه من اخرین نفری بودم که فهمیدم که مهمونی دارن. اونم غیر مستقیم.از طرف شوهرم شنیدم.حتی خود شوهرمم یه روز قبل از من خبردار بود
حالا با این اوصاف شوهرم ازم میخواست زنگ بزنم اگه کاری دارن برم کمک
2706