2737
2734

همه بابام رو به عنوان عابر بانک میبینن همش پول قرض بده ضامن شو چک بده کوفت بده درد بده ....

خرشون که از پل میگذره ادم حسابشون نمیکننا ولی اینا درست بشو نیستن 

واسه همه مادرن واسه ما نامادری 

خستهههه امممم از استرس و اضطراب تپش قلب و بی خوابی دیوانه شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط و فقط سعی کن خودتو مواظبت کنی که مثل اونا نشی همین دیگه حرص هیچیو نخور

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
2731
خوب اگه وضع مالیتون خوبه چرا که نه بدن  بعد بر میگردونن دیگه

معمولیم بابا 

مامگه بنگاه خیریه ایم ؟؟؟!!!!دوست دارم پولامون رو برای مخارج وکارای خودمون خرج کنیم الان ۱۵ساااله مسافرت نرفتیم:((

فقط و فقط سعی کن خودتو مواظبت کنی که مثل اونا نشی همین دیگه حرص هیچیو نخور

من که مثل اونا نیستم ولی باکاراشون دارن منو هم بدبخت میکنن چیزی بشه کل خانواده درگیر میشیم

بالای منم همینجوری بود تا اینکه مامانم درستش کرد باید باهاشون حرف بزنی ولی دعوا نکن فک کنم باهاشون ...

بدبختی مامانمم عین بابامه حتی بدترازاون☹چجوری درستش کنم به حرف من گوش نمیدن

2738
من که مثل اونا نیستم ولی باکاراشون دارن منو هم بدبخت میکنن چیزی بشه کل خانواده درگیر میشیم

حرص آینده رو نخور خدای دیروز خدای فردا هم هست توکلت به خدا باشه برا آرامش خودت میگم چون واقعا هر راهی جز این باعث درگیری و ناراحتی میشه

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.

وقتی همه عروس داماد شدن تنها شماها موندین و بهتون تیکه انداختن میفهمن 

ما اینجور بودیم 

بعد همه دختر پسرای فامیل ازدواج کردن بابام تو جهیزیه منو خواهرم مونده بود رسما گفت ندارم براش هم مهم نبود اوونجا مامانم یهو به خودش اومد دید دختراش سی رو هم رد کردن بقیه دارن نوه دار میشن اینا هیچچ

اوونحا بود که بعد ۳۰ سال بلخره خونمون از حالت کاروان سرا خارج شد بابا مامانمم از حالت ببخشیدا حمال و عابر بانک درومدن 

البته بعد یک دعوای اساسی و اشکی که من ریختم 

حرفم این بود یبار دیگه انتظارات نابجای خانوادتون و فامیل رو براورده کنید میرم تو فساد و تن فروشی میکنم چون شماها درک ندارید بچه های خودتون واجبن ، نه فامیل و نه دوست 

با مردها دوستی میکنم پول میگیرم 🤣😂قشنگ با حالت جیغو داد و اشک 

مامانم گرخیده بود توقع نداشت ازم 

و چند تا اس مس اب دار هم به خالم دادم همشون رو تهدید کردم که یبار دیگه انتطار کمک و پول داشته باشین میام دم خونه هاتون ابرو ریزی 

🤣😂والا به پول ببخشیدا نوار بهداشتیم مونده بودم 

بعد النگوی طلا میخرید میبرد عروسی دختر عموم 

بعد همون زن عموم زنگ میزد میگفت دخترات که موندن پسرتو لاقل داماد کن 

زنیکه پست فطرت 😖🤨

وقتی همه عروس داماد شدن تنها شماها موندین و بهتون تیکه انداختن میفهمن  ما اینجور بودیم  ...

اخ اخ باهمه وجودم درک میکنم جالبه هیچ وقتم هیچ کس لطفشون رو جبران نمیکنه که هیچ تازه چنتا لگدم میزنه 

من که دلم نمیخواد ازدواج کنم ولییییی ازدواج خواهرم برام مثل کابوسه چون مطمینم اینقدری به داماد رو میدن که سوارمون شه و اموالمون رو بالا بکشه

اخ اخ باهمه وجودم درک میکنم جالبه هیچ وقتم هیچ کس لطفشون رو جبران نمیکنه که هیچ تازه چنتا لگدم میزنه ...

انشاالله داماد خوب گیرتون میاد 

یه مرد اروم چشم پاک چشم و دل سیر که دخالتی نکنه اصلا 

بابای من ساده بود و هست هنوزه هنوزه نمیزارم با شوهرم تنها باشه چون اسرار هویدا میکنه 🤣😂ممکنه بعدها به ضررم شه 

یهو صمیمی میشن همه چی میگن

ملت از خداشونه شوهراشون خونه مادر بیان 

منو خواهرم از خدامونه نیان 😂😂همیشه میگم تو نیا عزیزم 

مامانم حجاب داره معذب میشه 😐🙄😂

انشاالله داماد خوب گیرتون میاد  یه مرد اروم چشم پاک چشم و دل سیر که دخالتی نکنه اصلا  با ...

اخ اخ چقدر شبیه مایین درکت میکنم 

میدونی درد و نگرانی شبیه مارو کسی درک نمیکنه مگراینکه گیرش بیفته بابای منم خیلی سادس مامانم ازاون بدتر 

ازبه طرف دیگه سمت ما هرکی پسر نداشته باشه سوارش میشن و داماد عین زالو اموالش رو میمکه ماهم برادر نداریم و دوتا خواهریم

2706