2737
2734

مث مثلا صفحه شطرنجی عنکبوت مورچه ازین چیزا برا چند لحظه 

چند بار قبلا اینجوری شده بودم یکی گفت از سودا مغزته ۴۰ روز اسپند بخور ی مدت خوب بود 

روزا کلیییی فکر میکنم بصورت وسواس گونه فکرای عجیب و غیرقابل بیان راجب اصل انسان...خیلی ازار دهندس 

برا چندساعت یا چند دقیقه خوب میشم دوباره..

فکر به مرگ و نابودی و ناامیدی 

چندبار مشاوره تلفنی گرفتن گفتن افسرده نیستی 

یکیشون گفت وسواس فکری داری 

از طرفی معدم گاهی آتیش میگیره قرص ک میخورم خیلی خوبه

لطفا اگ اطلاعی ندارید از مسخره کردن یا‌...خودداری کنید ممنون 

منم رو دیوار تار عنکبوت  میبینم  اونم  متحرک 

یه سری فک کردم  داره میاد طرفم  ترسیدم 😐

پیگیری نکردم  ولی فعلا خوب شدم

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم رو دیوار تار عنکبوت  میبینم  اونم  متحرک  یه سری فک کردم  داره میاد طر ...

منم فک کنم پارسال برا اولین بار اینطوری شدم 

الان بیشتر ازین فکرای روز اذیتم میکنه نمیدونم از معدمه از سودای مغزمه از چیه

خیلی به خدا متوسل میشم به قرآن به ذکر 

ان شاءالله خداوند خودش بهم کمک کنه

لعنت بر شیطان 

2738
منم فک کنم پارسال برا اولین بار اینطوری شدم  الان بیشتر ازین فکرای روز اذیتم میکنه نمیدونم از ...

چرا  انقد  درگیرشی؟

بیخیال باش هرچی بهش بها بدی  بدتر میاد جلو چشمت 😂😂

من یادم رفته کلن 

یه حدس دیگم دارم اینکه  چشام ضعیف شده 

چون قبلن انگار یه جا خونده بودم  چش ضعیف بشه همین تار عنکبوت اینارو میبینی 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
باکامپیوتر یا گوشی زیاد کار نمیکنی

چرا خیلی خیلی چون نصف ماه تنها هستم با بچم سرگرمی ندارم بشدت ب گوشیم وابستم به حرف زدن با خانواده چون دیگ‌افکارم منو میخورن اگ مشغول نشم

عه منم میبینم بعضی وقتا تاچند دقیقه قشنگ میبینم وحس میکنم میان سمتم بعد خوب میشم یعنی مشکل داریم 🙄

😂نمیدونم ک شاید مشکل چشامونه  

چرا  انقد  درگیرشی؟ بیخیال باش هرچی بهش بها بدی  بدتر میاد جلو چشمت 😂😂 من یادم ...

نه اصلا مشکلم این چیزا نیست اونم چون الان دوبار از خواب پریدم تصویر دیدم نوشتم کنار متن مشکل اصلی من تفکرمه

چرا خیلی خیلی چون نصف ماه تنها هستم با بچم سرگرمی ندارم بشدت ب گوشیم وابستم به حرف زدن با خانواده چو ...

همون رو بینایی تون تاثیر گذاشته انگار به یه لامپ چند دقیقه خیره شی بعد نگاهتو ببری رو به دیوار ب ذهنت و چشمت راحت تصویر لامپو بازتاب میکنه  از گوشی کمتر استفاده کن

2706