2737
2734

برای رو بالشتی اگر میخوای باید ابریشم خالی بخری

تو بگو یه شهاب سنگ خورده بهم از دوناحیه فوقانی و غیرفوقانی بفنا رفتمبازم ینفر پیدا میشه میگه تو که خوبی من دیروز مریخ رفت تو کو  نم.
برای رو بالشتی اگر میخوای باید ابریشم خالی بخری

برای لباس خواب میخام 

خودم خیاطم میخام خودم بدوزم 

میشه واسه شفای بیماریم یه صلوات بفرستین-ممنون،اسمم فادیا هستش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برای لباس خواب میخام  خودم خیاطم میخام خودم بدوزم

اهان ،ببخشید ..منم میخوام برای لباس خواب بخرم از این پیراهن های دکمه دار با شلوار بدوزم

تو بگو یه شهاب سنگ خورده بهم از دوناحیه فوقانی و غیرفوقانی بفنا رفتمبازم ینفر پیدا میشه میگه تو که خوبی من دیروز مریخ رفت تو کو  نم.
اهان ،ببخشید ..منم میخوام برای لباس خواب بخرم از این پیراهن های دکمه دار با شلوار بدوزم

من دکمه نمیزنم کمربند میزنم حالت ربدو شامبر یه تاپم میدوزم 

من دکمه نمیزنم کمربند میزنم حالت ربدو شامبر یه تاپم میدوزم 

خیلی قشنگ میشه .من پسرم بزرگ شده میخوام یچی باشه پوشیده باشه یکم راحت باشم

خیلی قشنگ میشه .من پسرم بزرگ شده میخوام یچی باشه پوشیده باشه یکم راحت باشم

والا منم‌که بچه هام کوجیکن میگم ازالان رعایت کنم خیلی زود چشم وگوششون باز میشه

2740

بشقاب دیوارکوب دلبر و جذاب😻💥

برای تمام مناسبتها🎁🎊

نصف قیمت بازار🙀🏃

به پستام سر بزن👈💜

روز مادر نزدیکه😍💚

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من فرمول کرم میفروشم ۳ تا فرمول دارم(بدون پماد و مواد مضر) هر کسی فرمول کرمِ سفیدکننده vip میخواد به تاپیک اخرم سربزنه(50تومنه) گرفتارم ممنون دوستان🙏💚                           پسرای عزیزم قول میدم مامان خوبی باشم براتون💙💙                     دوستان من کارای هنری انجام میدم💚بشقاب دیوارکوب 💫اینم پیج روبیکام Bano99ilya خوشحال میشم ازم حمایت کنید این لینک کانال سروشمه👇http://splus.ir/banoy_honarmand
والا منم‌که بچه هام کوجیکن میگم ازالان رعایت کنم خیلی زود چشم وگوششون باز میشه

بچه های الان خیلی تیزن