2752
2734
عنوان

کی برم آز بتا خوبه؟

48 بازدید | 17 پست
امروز با یک روز تاخیر بی بی چکم خط انداخت کی برم واسه ازمایش بهتره؟بچه ها ازمایش بعد از ظهر باشه مشکلی نیست یا حتما صبح بعد ناشتا باید برم؟
خدایا مواظب کنجد توی دلم باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اشتباه منو نکن. بزار 3 . 4 روز حداقل بگذره استرس نگیری مث من
گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود🍃 گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود🍃 گاهی گدای گدایانی و بخت با تو یار نیست🍃 گاهی تمام شهر گدای تو میشود🍃
برو تایپیک امروزم بخون http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1261036&PageNumber=1
گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود🍃 گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود🍃 گاهی گدای گدایانی و بخت با تو یار نیست🍃 گاهی تمام شهر گدای تو میشود🍃
ان شالله شما هم 3. 4 روز دیگه با خبر خوش میای عزیزم. فقط خواهشا سمت بی بی نرو!
2706