2733
2734
عنوان

دوستانی که از ژله سر در میارن

387 بازدید | 21 پست

سلام بچه ها من اینو همونجوری که گفته بود درست کردم لایه لایه . 

قالبم قالب کیکه . چون تهش مغز و میوه داره میترسم سنگین بشه و موقع برگردوندن تیکه تیکه و کنده بشه . برای کسی میخوام بفرستم ... چکار کنم سالم دربیاد؟ 

گوگل کردم نوشته بود چند لحظه آب جوش یا سشوار یعنی چقدر ؟  . تا حالا انجام ندادم ... راهنمایی میکنید؟ 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟

ربطی به سنگینیش نداره لایه ها رو نباید بزاری زیاد بگیره یعنی ژله را که معمولا میگن یه ساعت بزار باید ۲۰ دقیقه بزاری بعد اگه میخوای داخل آبجوش بزاری باید ۵ ثانیه بزاری بعدشم قبل از این که درش بیاری قشنگ با چاقو دورتادور قالب و جدا کن بادستم یکم جداش کن 

مِث یِه پُــروتون فکر کن همیشه مُثـبـت +

اب کمتری بریز تا ژله سفت تر بشه

و با سنگینی میوه ها تکه تکه نشه

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌زیباترین ایه قران😍اوَلَا تَهِنُوا وَلَا تَحْزَنُوا وَأَنْتُمُ الْأَعْلَوْنَ إِنْ کُنْتُمْ مُؤْمِنِینَ (۱۳۹-آل عمران) سست نشوید، غمگین نشوید شما پیروزید اگر ایمان داشته باشید❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ربطی به سنگینیش نداره لایه ها رو نباید بزاری زیاد بگیره یعنی ژله را که معمولا میگن یه ساعت بزار باید ...

آهان . من با انگشتم امتحان میکردم وقتی یه ذره جای انگشتم میموند لاسه بعد رو میریختم درسته یا دیر ریختم 

تو یه ظرف اب جوش بریز 

و ژله ات رو بذار داخلش فوری دربیار 

یه طوری نباشه که ژل اب بشه 

در حد دو ثانیه بذار یک دو در بیار و برگردون

اسمم سیده سوداست 🍁🥰 24 سالمه و روانشناس 👩🏻‍⚕️ اینجا فقط نظرمو میگم دلیل بر دعوا نیست و دانای مطلق فقط خداست🥰🙏🏻 
2738
خیلی کمممم چرب کن تهشو.بعد یه کاسه پر آب داغ کن قالبو موقع در آوردن بزار توش که دور قالب آب داغ باشه ...

یه ذره اسپری روغن جدا کننده زدم قبلش . ولی به دیواراشم زدم الان خراب میشه؟ 

ژله پایینی که بست ژله بعدی یکم گرم بریز که به زیری بچسبه و جدا نشه موقع در آوردن

وای من دمای محیط ریختم ولی کاملا رقیق بود 

تو یه ظرف اب جوش بریز  و ژله ات رو بذار داخلش فوری دربیار  یه طوری نباشه که ژل اب بشه&nb ...

اره اگه آبجوش سختت بود آب گرمی که از شیر میاد هم براش کافیه که یه دقیقه بزاری توش و اوکی میشه

چشمای👀توقشنگ ترین سیاهی سرنوشتمه😍😍میشه گفت قلبمو برداشتی وخودت نشستی جاش❤❤
آهان . من با انگشتم امتحان میکردم وقتی یه ذره جای انگشتم میموند لاسه بعد رو میریختم درسته یا دیر ریخ ...

درسته بعد که کامل ریختیشون بزار تا کامل سفت شن لبه هاشو با چاقو و دست جدا کن بعد تهشو بزار ۵ ثانیه تو آبجوش،توی ظرف برگردون همنجور که برگردوندی یکم بزن کف قالب یا تکونش بده کامل سالم جدا میشه

مِث یِه پُــروتون فکر کن همیشه مُثـبـت +
2706