2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیرم شما میکروادنوم داشتید؟ اقدام به درمان کردید بعد از زایمان؟

و خدایی که بشدت کافیست....خداجونم خودت گره ازمشکل همه بنده هات باز کن و دلشونو شاد کن. ای مهربان ترین مهربان ها.
2731
سلام بله  چن روز دیگه نوبت دکترمه  ازمایش پرولاکتین نرمال بود خداروشکر

الحمدلله...منم منتظرم مامان شم خیلی نگرانم ...

و خدایی که بشدت کافیست....خداجونم خودت گره ازمشکل همه بنده هات باز کن و دلشونو شاد کن. ای مهربان ترین مهربان ها.
الحمدلله...منم منتظرم مامان شم خیلی نگرانم ...

نگران نباش اصلن چیز مهمی نیست 

چند میلی ادنوم دکترتون چیگفت

دارو پرولاکتیم مصرف کن باردار میشی من تو بارداری وشیردهی داشتم سال 98 فهمیدم هنوز نرفتم

فقط ببین دکترت نظرش چیه 

نگران نباش اصلن چیز مهمی نیست  چند میلی ادنوم دکترتون چیگفت دارو پرولاکتیم مصرف کن باردار میش ...

من ادنومم حدودا ۳ میله ...گفت برو اقدام کن...الان چندماهه اقدامم نشده ...گفتم دست نگه دارم برم تحت نظر متخصص مغز و اعصاب...

2740
من ادنومم حدودا ۳ میله ...گفت برو اقدام کن...الان چندماهه اقدامم نشده ...گفتم دست نگه دارم برم تحت ن ...

من ام ار ای دادم دو هفته بد اقدام کردم فک کردم سالمه

از اونطرف شک داشتم که باردارم 

فهمیدم باردارم حسابی ترسیدم گریه میکردم میگفتم بزرگ بشه چی 

دکتر غدد برگه ام ار ای انداخت رو میز گفت اصلاااا مهم نیست 4 میلی بود ادنوم 

گفت بعد اتمام شیردهی بیا برات چک میکنم چشمام قلبی شد دیگ بیخیالش شدممم  

قرص میخوری چن وقت اقدامی ؟ نگران نباش دکتر غدد و مغز واعصاب برو خیالت راحت شد اقدام کن 

اره عزیزم ...حدودا ۸ ماهه ماهی دوتا کابرگولبین میخورم ...پزولاکتینم هم خیلی اومده پایین. دکتر غددم میرم گفته شرایط خوبه ....ولی مغز و اعصاب نرفتم تا حالا...دیگه گفتم برم بعد با اطمینان برم سراغ متخصص زنان...حدودا ۵ ماه اقدامم.

قرص میخوری چن وقت اقدامی ؟ نگران نباش دکتر غدد و مغز واعصاب برو خیالت راحت شد اقدام کن 

سلام عزیزم ...ممکنه درخواست دوستی منو قبول کنید...چندتا سوال دارم ازتون.

سلام عزیزم ...منم با میکرو ادنوم باردار شدم ...ممنونم میشه از شرایط بارداریتون بگید واقعا نگرانم ....

سلام عزیزم ...منم با میکرو ادنوم باردار شدم ...ممنونم میشه از شرایط بارداریتون بگید واقعا نگرانم ... ...

سلام تبریک میگم 

هیچییییی خیالت راحت باشه نگران نباش

من الان تو سرم دارم  دخترمم خیلی وقت از شیر گرفتم دکتر رفتم تو همین ماه اسفند   گفت 6 ماه دیگه پرولاکتین ازمایش بده 

ببین استرس نداشته بهش فکر نکن با دکتر غدد وزنان پیش برو 

تیرویید چک کن چون تو مغز کنار همن ممکنه به تیرویید فشار بیاره عددش تغییر کنه بازم نگران نباش 

2706