2733
2734
عنوان

خانوما 👀🙄نظرتون در مورد خانومایی که میرن همسر دوم میشن چیه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 514 بازدید | 47 پست
روشون میشد میگفتن نیاز ج ن سی 

بابا نياز جنسي شونم برن با يه مردي كه زن نداره برطرف كنن

مرد متاهلم خب تو خونه زن داره با اون نيازشو برطرف كنه

واقعا چطوري روشون مبشه اخه

عين هرزگيه ابن كثافت كاريا

نمیدونم قضاوت نمیکنم ولی بعضیا میگن همسرشون رضایت داشته ولی خودم این نوع زندگی رو دوست ندارم نظری هم ...

من كه باور نمكينم هيچ زني قلبا رضايت بده شوهرش يه زن ديگه رو نوازش كنه ببوسه باهاش هم خواب بشه

مگر اينكه هيچ راهي نداشته باشه و بخاطر اينكه بيرونش نكنن محبور باشه اون زندگي قلاكت باز رو تحمل كنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بابا نياز جنسي شونم برن با يه مردي كه زن نداره برطرف كنن مرد متاهلم خب تو خونه زن داره با اون نيازش ...

منم دقیقا همینو میگم 

نیاز رو برن با مرد مجرد !!! 

من همیشه میگم هرچقدرم مرده نخ بده ، خانومه یعنی اینقد بی وجدانه

گاو ترین آدم ها

ی چی دیدم خیلی باحال بود میگف آدم های دو زن احمقن!

اگر از ازدواج اولشون راضی هستن چرا خرابش کنن؟

راضی نیستنم چرا دوباره تکرار میکنن

آرزویت را برآورد میکند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی میگریاند . . .              
2731
من كه باور نمكينم هيچ زني قلبا رضايت بده شوهرش يه زن ديگه رو نوازش كنه ببوسه باهاش هم خواب بشه مگر ...

آره واقعا 

من حتی تصورشم نمیتونم بکنم که بتونم رضایت بدم شوهرم بره یکی دیگه رو ببوسه 

منم دقیقا همینو میگم  نیاز رو برن با مرد مجرد !!!  من همیشه میگم هرچقدرم مرده نخ بده ، خ ...

اخه بعضی میگن مردبایدادم باشه امابنظرم اکقرمرداهوسبازن مازنابایدپشت هم باشیمموراهشون وببندیم

تو اطرافیانمون یکی بود که عاشق مَرده شد وصیغش شد، مَرده هم که عاشقش بود بعد یه مدت زن اولو طلاق داد ...

اره منم ديدم

حتي زن دوم رفت نشست تو خونه زندگي زن اول

زن اولو بيرون كردن لباساشم ريختن تو كيسه زباله بردن گذاشتن كنار سطل زباله😔😔

حيوانم آرزوست

زنه اول باور كن از زن دوم خوشگلترم بود 

من كه باور نمكينم هيچ زني قلبا رضايت بده شوهرش يه زن ديگه رو نوازش كنه ببوسه باهاش هم خواب بشه مگر ...

بله منم لاور ندارم یا همسرش رو اصلا دوست نداشته باشه و تنفر بینشون باشه

من همون کاربری madam قبل هستم ده سال خواننده خاموش بودم و دوبار هم کاربریم لغو شد ...دعا کنید ارامش بیاد به زندگیم و منم خومه دار بشم🙏 و بتونم ی زن خیلی موفق بشم دوست دارم به اوووووج برسم 😊 خدایا بابت تمااااااام داشته هام و داده هات شکر راهم رو هموار کن بتونم به زندگیم سامان بدم من لیاقت بهترینارو دارم خدایا هواست به منم باشه 😍😔🙏

منظورت از زن دوم چیه ؟

یعنی قبلا اقا طلاق گرفته یا زنش فوت شده و ازدواج دوم آقاست؟

یا نه آقاهه زن داره و همزمان تجدیدفراش کرده؟

اگه مورد دومه از نظر من اون زن رو باید انداخت توی سطل زباله شهرداری یه کبریت و نفت هم زد روش اتیش بگیره خاکسترش هم بریزن تو جوب

°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉🌿
اخه بعضی میگن مردبایدادم باشه امابنظرم اکقرمرداهوسبازن مازنابایدپشت هم باشیمموراهشون وببندیم

اره ما زنها هم بايد به هم ديگه رحم كنيم

وگرنه هر زني خودشو يذره ول كنه تو يه ماه شايد ٢٠ تا مرد پيگيرش بشن مجرد و متاهل