2752
2734
عنوان

خانوما 👀🙄نظرتون در مورد خانومایی که میرن همسر دوم میشن چیه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 514 بازدید | 47 پست

یه مدت برای خودشون و بقیه سر درد درست میکنن. همین. 

اینقدر نظرات خودمو دوست دارم که دلم میخواد هزاران بار لایکش کنم حیف که اجازه ندارم یه بارم لایک کنم کاش نی نی سایت این قابلیت رو اضافه کنه😆😃
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مجبور چی بوده اینها توجیه هست پوله که خب کار کنن عارشون میشه مثلا کارگری کنن بعد عارشون نمیشه میرن ت ...

اره بابا الان مه كار كردن حتي از قديم هم اسون تره

اوني كه بچه دا ه ميتونه شغل خانگي داشته باشه زوني كه بچه نداره ميتونه برن بيرون كار كنه 

پول بهانس

ايم هوس راني هاشونم گذاشتن احتياج

چرا تعهد نداره خب  انسان که هست می‌تونه خودشو بذاره جای اون زن اول

اتفاقا میخواد خودشو بذاره جای زن اول

ولی ن اون شکلی ک شما میگید

میخواد زن اول رو در کنه خودش جا شه

کارزار ابطال مدارک هویتی جعلی اتباعhttps://www.karzar.net/61859
2731
بيشتر از اون خانمه اون شوهره مقصره چون اون خانم به كسي تعهد نداره ولي شوهره به همسر اولش تعهد داشته ...

اینجا روشون نمیشه بیان بگن وگرنه یه عده میومدن از مزایای زن دوم بودن میگفتن و اینکه نه اصلا خیانت نمیکنه و به به چه چه میکردن 

میترسن رخ نشون بدن نی نی سایتی ها تیکه پارشون کنن🤣🤣 دیدی که اینجا عجیب غریب ترین چیزهارو بگی میان بازم یه عده خلاف نظر بقیه تعریف میکنن اینم بی شک وجود داره ولی رو نمیان 

اگه منظورت خونه خراب کنه اصلا قابل دفاع نیستن، فقط باید سرشون رید، اما زنی که میره زن مردی که قبل هم ...

نه خب مردی که طلاق داده زنشو که هیچ ، الان مجرده به نوعی 

منظورم مردای متاهله

درمورد مردی که تمکن مالی دارد که واضح ازدواج میکنند تا مثل هر زنی توسط همسر حمایت مالی بشوند در مورد مردی که شرایط مالی خوبی ندارد تاحالا نشنیدم 

پاسخگوسوالاتتون درزمینه روانپزشکی و روانشناسی تو تاپیکتون صدا بزنید

نمیدونم چی بگم...

بنظرم اصلا نمیشه عدالت رو رعایت کرد

من حس‌خوبی بهشون ندارم ولی خب توهین هم نمیکنم

دوست عزیزی که وقتی تو بحث با من کم میاری میری سراغ چک کردن تاپیک هام و سنم....                                        ‌   با این رفتارت در چشمم احمقی بیش نیستی!پس یا ریپلای نکن،یا وقتی ریپلای میکنی فقط و فقط راجع به اون موضوع صحبت کن.چون تاپیک های من به تو مربوط نیست 😚😄    دوست گرامی!  خداروشکر ‌من نام کاربری ها یادم نمیمونه .اگر تو یه تاپیک باهات بحث کردم،بدون دشمنت نیستم.ما دوتا آدمیم با دوتا تفکر جدا از هم! طبیعیه که عین هم فکر نکنیم.  و اون تفکر تا توهین به اعتقادات و باور کسی نباشه،محترمه😇پس اگر بعد از بحث با من،دیدی تو یه تاپیک دیگه باهات گرم گرفتم،تعجب نکن.چون نمیشناسمت و فقط یا باهات موافقم یا مخالف😆اگر جوابی از سوی من دریافت نکردین بدونین قطع امید کردم ازتون🥱🙏قابل توجه برخی دوستان گله مند : لینک پیام ناشناس مثل اینه که یه دسته شمشیر بذارید جلو یه عده ،پشتتون رو بکنید بهشون و توقع داشته باشید براتون باهاش میوه پوست بگیرن!

نمیدونم قضاوت نمیکنم ولی بعضیا میگن همسرشون رضایت داشته ولی خودم این نوع زندگی رو دوست ندارم نظری هم ندارم

من همون کاربری madam قبل هستم ده سال خواننده خاموش بودم و دوبار هم کاربریم لغو شد ...دعا کنید ارامش بیاد به زندگیم و منم خومه دار بشم🙏 و بتونم ی زن خیلی موفق بشم دوست دارم به اوووووج برسم 😊 خدایا بابت تمااااااام داشته هام و داده هات شکر راهم رو هموار کن بتونم به زندگیم سامان بدم من لیاقت بهترینارو دارم خدایا هواست به منم باشه 😍😔🙏