2737
2734
عنوان

زن های وسواسی !

| مشاهده متن کامل بحث + 52973 بازدید | 96 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم خیلی مراقب پاکی و نجسی هستم. اما اصلا این کارها رو نمی کنم. چراب باید بعدهر دستشویی از گردن خودت رو بشورییییییی؟ واقعا فکر میکنی نجس میشه؟ سخنرانی های حاج اقا فرحزاد تو برنامه سمت خدا رو دانلود کن حتما گوش بده. خیلییییییییییییییییی مفیده برات.
البته بگم اون شیوه ی طهارتت برای زمانی پری تا حدی درسته. من از این روش برای استحمام استفاده میکنم نه دستشویی.
انسان ها در دو صورت چهره واقعی خودشان را نشان می دهند: اول آنکه بدانند کامل به خواسته هایشان رسیده اند یا اینکه بدانند هرگز به خواسته هایشان نمی رسند!!
منم خیلی مراقب پاکی و نجسی هستم. اما اصلا این کارها رو نمی کنم. چراب باید بعدهر دستشویی از گردن خودت رو بشورییییییی؟ واقعا فکر میکنی نجس میشه؟ سخنرانی های حاج اقا فرحزاد تو برنامه سمت خدا رو دانلود کن حتما گوش بده. خیلییییییییییییییییی مفیده برات.
البته بگم اون شیوه ی طهارتت برای زمانی پری تا حدی درسته. من از این روش برای استحمام استفاده میکنم نه دستشویی.
انسان ها در دو صورت چهره واقعی خودشان را نشان می دهند: اول آنکه بدانند کامل به خواسته هایشان رسیده اند یا اینکه بدانند هرگز به خواسته هایشان نمی رسند!!
2728
یعنی وضعیت من در مقابل مامانم خیلی خوبه . جالب اینکه مامان منم توی دستشویی رفتن مشکلی نداره و به چیزایی گیر میده که من قبول ندارم. مثلا مامان من راحت همه جا دستشویی میره . دستش نایبون میکنه میره ولی دیگه مثل من دوش نمیگیره
http://samtekhoda.tv3.ir/index.php?option=com_phocadownload&view=category&id=41:farahzad92
شاناز جان وقتی بچه دار شی میخوای چیکار کنی؟
من تو این 40 روز روانی شدم. البته الان خیلیییییییییییییی بهترم.
یعنی من به نظرم میاد به سر و روی من دستشویی میپره ؟ چند بار لخت برین دستشویی میبینین که واقعا میپره ؟ یعنی من اشتباه میکنم همه لباسامو درمیارم میرم دستشویی ؟ اصلا خیالم راحت نمیشه دیگه واسه اینکه به این چیزا فکر نکنم میگم یه دفعه بذار یه لحظه خودمو کلا آب بکشم
2740
بله عزیزم. 47 روزه.
نه عمرا به سر و صورت چیزی بخوره!!! البته من همیشه از سرویس فرنگی استفاده میکنم. من الان روزی 1 بار فقط پاهامو میشورم! تازه خیلی روزا اصلا نمیشورم . خیلییییییییییییییییی با خودم مقابله کردم. تازه همسرم هم شبیه منه تا حدی :))

انشالله خدا کمکت میکنه. توصیه های بچه ها رو گوش بده. برای ادم وسواسی همه چیز پاکه. چیزی رو هم که یقین کردی نجسه فقط 1 بار با اب کر پاک کن.
بله عزیزم. 47 روزه.
نه عمرا به سر و صورت چیزی بخوره!!! البته من همیشه از سرویس فرنگی استفاده میکنم. من الان روزی 1 بار فقط پاهامو میشورم! تازه خیلی روزا اصلا نمیشورم . خیلییییییییییییییییی با خودم مقابله کردم. تازه همسرم هم شبیه منه تا حدی :))

انشالله خدا کمکت میکنه. توصیه های بچه ها رو گوش بده. برای ادم وسواسی همه چیز پاکه. چیزی رو هم که یقین کردی نجسه فقط 1 بار با اب کر پاک کن.
اگه به مسائل شرعی مقیدی زنگ بزن دفتر �اسخگویی به سوالات شرعی و مشکل کلی ات رو بگو از اونا مشاوره بگیر.
منم تاحدی خیلی کم وسواس بودم همین سخنرانی توی سمت خدا رو گوش کردم خیلی تغییر کردم.
در کل تا با چشمای خودت ندیدی چیزی نجس شد، پاکه. هر چی رو هم که حدس میزنی نجس شده پاکه. با این اوصاف 90 درصد مواردی که افراد وسواسی فکر میکنن نجسه باکه -
گر چه شب تاریک است، دل قوی دار سحر نزدیک است...