2733
2739
عنوان

زن های وسواسی !

| مشاهده متن کامل بحث + 52973 بازدید | 96 پست
ختم 124هزار صلوات در روز شهادت امام رضا برای شفای می می ناز عزیز http://www.ninisite.com/discussion/edit_post.asp
چه انتظار عجیبی!
عجیب تر که چه آسان نبودنت شده عادت!
چه کودکانه سپردیم دل به بازی قسمت!
چه بی خیال نشستیم! چه کوششی! چه وفایی!
فقط نشستیم و گفتیم:خدا کند که بیایی!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم یه مدت اینجور شده بودم همش زنگ میزدم مرکز پاسخگویی سوالات شرعی تا بالاخره یکی بهم گفت این افکار شیطانیه یه بار به خودت بگو اصلا می خوام با نجاست نماز بخونم جام هم نجس باشه خدا قبول میکنه اما نماز ادم وسواسی قبول نیست باعث شد خیلی بهتر شدم
2740
اگه بحثت فقز نجاست و پاک بودنه که خوب میشه نتیجه گرفت به مسایل شرعی مقیدی . راه درمانت اینه : هر چیزی پاکه اگه یه کس دیگه بهت گفت پاکه .
هر جا شک داشتی یه چیزی نجس شده یانه از همسرت بپرس اگه گفت پاکه ، پاکه .

شما که میخوای بچه دار بشی با این اوضاع هم خودت رو اذیت میکنی هم بچه رو . حتما برو مشاوره . پیش یه آدم مذهبی هم برو که بعدا به حرفهاش شک نکنی . یا اصلا همین الان زنگ بزن دفتر مرجعت همینا رو بهش بگو . بهت میگه که تکلیفت چیه .

اینا همش وسوسه است . میدونی که کی تو سر آدم وسوسه میندازه ؟ شیطان .
ولی من اصلا داروهایی که روان پزشک میده دوست ندارم ! باورتون میشه همش خواب میارن و 24ساعته میخوای بخوابی !!! اونوقتم یه مدل دیکه از کار و زندگی میمونم. بعدشم اون داروها گیجم میکنه انگار که همه چیزو خواب میبینم! من اینجوری بزرگ شدم . یعنی عادت شده . ترک عادت هم خیلی سخته و دارو همچین تاثیری نداره
گفت اینکه اگه شک داشته باشی پاکه باید آب بکشی و اینا برای آدم وسواسی نیست، آدم وسواسی حتی اگه یقین داره نجسه هم نباید دوباره اب بکشه. فقط یکبار آب بکش، مثل مردم عادی. بعد حتی یقین داری نجسه فکر کن حکم خدا اینه که محل نذاری و بیای بیرون. مثلا من همیشه فکر میکردم وقتی دستشویی میرم پام نجس میشه. با عمل به این حرف واقعا خوب شدم. مثلا توی غسل چند دفعه آب میکشیدم. حالا یک بار میکشم، مثل مردم عادی، یک مدت فکر میکردم حتما درست نشستم ولی محل نمیذاشتم. الان خوب شدم، همون یکبار که آب میکشم میگم آب کشیدم دیگه و خیالم راحت میشه.