2737
2739

سلام بچه ها خوبین من براش بیست تیکه سفارش دادم از باسلام عالین 

خیلیم کاربردی اگ دنبالش ی براش خوبین بنظرم همینو بخرین 

من ی  دیگه سفارش دادم استند دار دویست خوردی هس هنوز ب دستم نرسیده 

الان دومدل از ی غرفه دار سفارش دادم یکی هفت تیکه هس یکی بیست  جنس دستش معمولی ولی کاربردی خیلی خوبی دارن 

اون بیس تیکه فک کنم بیست سه بیست چهار مدل داشته باشه چون چن تا براش دو تا سر دارن

هرگـــز شخصی ک ترو دوست داره وبهم اهمیت میده رو نادیده نگیر.  ی روز ممکنه متوجه بشی ک ماه رو وقتی داشتی ستاره هارو میشماردی از دست دادی 🤗🤗
به چه درد میخوره بیس تیکه بنظرم هفت هشت تیکه هم باشه خوبه ولی پر باشه براشش

دقیقا

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا

سلام عزیزم 

چطوری خوبی چه خبرا 

فک کردم دگه نمیایی اینجا 

تو همون مامی گپ بود چی بود موندگار شدی 

عایش سابقم...دوتا داداش کم سن و عزیز تر از جونمو باهم ۲۰ دی تو تصادف از دست دادیم حال دل وروحمون بشدت خرابه بخصوص  ودوتا بچه کوچولوشون که درکی ندارن ومدام سراغ باباهاشونو ازمون میگیرن ممنون میشم صلوات بفرستین 
2731
سلام عزیزم  چطوری خوبی چه خبرا  فک کردم دگه نمیایی اینجا  تو همون مامی گپ بود چی ب ...

سلام مرسی خوبم تو خوبی

سلامتی اره همونجام خلوته تبلیغات نداره اینجا درگیری زیاده😂توام بیا اونجا

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
سلام مرسی خوبم تو خوبی سلامتی اره همونجام خلوته تبلیغات نداره اینجا درگیری زیاده😂توام بیا اونجا

خدارو شکرکه خوبی  

اونجا کاربری دارم 

فقط چندباری اومدم بعد دگه رمز عبورمو یادم رفت خیلی وقت نه اینجا میام نه اونجا 

عایش سابقم...دوتا داداش کم سن و عزیز تر از جونمو باهم ۲۰ دی تو تصادف از دست دادیم حال دل وروحمون بشدت خرابه بخصوص  ودوتا بچه کوچولوشون که درکی ندارن ومدام سراغ باباهاشونو ازمون میگیرن ممنون میشم صلوات بفرستین 
خدارو شکرکه خوبی   اونجا کاربری دارم  فقط چندباری اومدم بعد دگه رمز عبورمو یادم رفت ...

عزیزم... امضات الان دیدم خدا رحمتشون کنه

ممنون عزیز دعامون کنه 

داداشام چند روز دگه یه سال میشه داغونیم 

2738

راستی عزیزم زنداداشم مشکلش عین تو بود 

باشگاه رفت رژیم گرفت وزنش کم کرد 

زاهدان زیر نظر دکتر مرضیه قاسمی خداروشکر الان  بارداره اونم بعد از ۸سال انتظارو دوا درمون 

چندروز دگه نوبت سزشه

توام همینکارو بکن ان شاءالله که باردار بشی

راستی عزیزم زنداداشم مشکلش عین تو بود  باشگاه رفت رژیم گرفت وزنش کم کرد  زاهدان زیر ن ...

من تخت نظر قاسمی بودم یسال درد هیچی نخورد

خدارو شکرکه خوبی   اونجا کاربری دارم  فقط چندباری اومدم بعد دگه رمز عبورمو یادم رفت ...

الهیییی بمیرم😭😭😭امضات خوندم دلم غش کرد 😢😢😢😢خدا رحمتشون کنه..

پروفم دخترمه😍برا عاقبت بخیریش یه صلوات بفرستین💞💞
الهیییی بمیرم😭😭😭امضات خوندم دلم غش کرد 😢😢😢😢خدا رحمتشون کنه..

خدا نکنه عزیزم 

خدا عزیزانتونو براتون نگه داره 

ممنون   

من تخت نظر قاسمی بودم یسال درد هیچی نخورد

دگه حتما خدا جان سبب نکرد برات 

وگرنه چندین نفر از اطرافیان رفتن هنه هم بالای ده سال انتظار خدارو شکر همه باردار شدن 

ان شاءالله خداجان نصیب توام بکنه 

ولی میدونی بنظرم زنداداشم بیشترین تاثیرش کم کردنه وزنش بود 

با سلام معتبره؟ کلاهبرداری نمیکنن؟

بلع معتبره اصلا کلابرداری نمیکنن

من حوله سفارش دادم

گوی یخی

قاب گوشی 

این براش هارو 

الانم میخوام ابشار هود سوز بخرم همشونم عالی بودن

اگ شماره کارت بگیری بزنی کمتر حساب میکنن من چون رمز دوم اینا ندارم با واریزی کارت ب کارت میکنم 

هرگـــز شخصی ک ترو دوست داره وبهم اهمیت میده رو نادیده نگیر.  ی روز ممکنه متوجه بشی ک ماه رو وقتی داشتی ستاره هارو میشماردی از دست دادی 🤗🤗
2706