2752
2734
عنوان

عکس از صبحونتون

| مشاهده متن کامل بحث + 2434 بازدید | 98 پست
کار خوبی کردی رفتی پشیمون نباش

موافقم

البته برا ما خیلی بد بود 

فضانورد آینده.... 👩🚀                                     لطفا منو توی تاپیک هایی که درمورد فضا و علم هست تگ کنید☺🌱عاشقتم مایکل جکسونم💕مخالف نژاد پرستی➡چه سیاه پوست ها چه سفید پوست ها هردو انسان هستند و قلب های پاکی دارند♥
چه منظره قشنگی....کجاست؟؟؟

ممنون 

میز کارمه

همه کاغذا رو زدم کنار تا میزم خلوت شه😁

ترجیح میدم در آینده از کارهایی که انجام دادم پشیمون باشم; تا اینکه حسرت انجام ندادنشونو بخورم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چه منظره قشنگی....کجاست؟؟؟

ی روستا اطراف نیشابور🙄😂😂😂😂صبحونه الان نیست چند وقت پیش اونجا بودم 

خودم مهدی آباد شهرستان علی آباد هستم😂😂🙄

دختری🥰 هستم که برای عشقش❤️ و این وصال خیلی جنگید ✨اما هیچ فایده ای نداشت به جایی رسید ک جز خودکشی💔 چاره ای نداشت این کارو کرد اما نمرد و الان پیوند کبد💕 شده خداروشکر که نمردم و خداروشکر 💝ک خود کشی کردم و الان با عشقم ازدواج کردم👥 ممنونم از پسری ک کبدش تو بدن منه💌 ب خاطر اونم که شده درست زندگی میکنم و صاحب خوبی برای این کبد خواهم بود ،برای خوشبختی من و همسرم دعا کنید ممنونم 💋💖💖،گاهی که ب عقب برمی‌گردم و میبینم چه زجری کشیدیم واقعا خداروشکر میکنم که الان کنار همیم 🙂❤️✨
ممنون  میز کارمه همه کاغذا رو زدم کنار تا میزم خلوت شه😁

🎅🎅🎅🎅🎅🎅🎅🎅🎅🎅🎅🎅🎅🎅

من یک دختر به ظاهر مغرورم .........میخاستم اسم کاربریم خانم گل باشه.........اشتباه تایپی شد  
ی روستا اطراف نیشابور🙄😂😂😂😂صبحونه الان نیست چند وقت پیش اونجا بودم  خودم مهدی آباد شهرستان ...

خییییییییییییلی قشنگه......علی اباد ؟؟؟؟همون که تو پایتخت بود؟؟؟؟ اونجایی؟؟؟

من یک دختر به ظاهر مغرورم .........میخاستم اسم کاربریم خانم گل باشه.........اشتباه تایپی شد  
نه آبجی شوخی کردم با هم بخندیم 😂👍

خدا بگم چکارت نکنه 😂😂😂

هنگ کردم یهو

باز فکر کردم یه چی بگم و شوخی کنم شاید بد باشه و ناراحت شی 😀

ترجیح میدم در آینده از کارهایی که انجام دادم پشیمون باشم; تا اینکه حسرت انجام ندادنشونو بخورم
چه نون سنگکی 😍😍 چه سفره باصفایی👏 عاشق نون سنگکم 

من زیاد دوس ندارم.....این سفره مال پنج شنبس....مهمون بودم

خییییییییییییلی قشنگه......علی اباد ؟؟؟؟همون که تو پایتخت بود؟؟؟؟ اونجایی؟؟؟

بلی 🥺😂😂یکی از روستاهاشم خانوادم هم خود علی آبادن  منو مادربزرگم مهدی آبادیم

دختری🥰 هستم که برای عشقش❤️ و این وصال خیلی جنگید ✨اما هیچ فایده ای نداشت به جایی رسید ک جز خودکشی💔 چاره ای نداشت این کارو کرد اما نمرد و الان پیوند کبد💕 شده خداروشکر که نمردم و خداروشکر 💝ک خود کشی کردم و الان با عشقم ازدواج کردم👥 ممنونم از پسری ک کبدش تو بدن منه💌 ب خاطر اونم که شده درست زندگی میکنم و صاحب خوبی برای این کبد خواهم بود ،برای خوشبختی من و همسرم دعا کنید ممنونم 💋💖💖،گاهی که ب عقب برمی‌گردم و میبینم چه زجری کشیدیم واقعا خداروشکر میکنم که الان کنار همیم 🙂❤️✨
2706