2752
2734
عنوان

عکس از صبحونتون

| مشاهده متن کامل بحث + 2437 بازدید | 98 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یاد تفکر و سبک زندگی هشتمم افتادم 😂

😂😂😂

اَكثِروا الدُّعاءَ بِتَعجِیل الفَرَجِ فَاِنَّ ذلِكَ فَرَجُكُم.برای تعجیل در ظهور من زیاد دعا کنید که خود فرج و نجات شما است. 🌼حضرت مهدی عج🌼
نمیدونم دقیق یادم نمیادکدوم شهربودآره جنگل گلستان رو ردکرده بودیم

تا جایی ک می‌دونم تنگراه سمت مینودشته چطور تنگراه بودین بعد جنگلم رد کرده بودین 🙄😂😂😂😂خواهر سر. صبحی چی خوردی اخه

دختری🥰 هستم که برای عشقش❤️ و این وصال خیلی جنگید ✨اما هیچ فایده ای نداشت به جایی رسید ک جز خودکشی💔 چاره ای نداشت این کارو کرد اما نمرد و الان پیوند کبد💕 شده خداروشکر که نمردم و خداروشکر 💝ک خود کشی کردم و الان با عشقم ازدواج کردم👥 ممنونم از پسری ک کبدش تو بدن منه💌 ب خاطر اونم که شده درست زندگی میکنم و صاحب خوبی برای این کبد خواهم بود ،برای خوشبختی من و همسرم دعا کنید ممنونم 💋💖💖،گاهی که ب عقب برمی‌گردم و میبینم چه زجری کشیدیم واقعا خداروشکر میکنم که الان کنار همیم 🙂❤️✨
2731
من امروز سوپ قلم خوردم دیروز تو ی تاپیک گفتم ننه جونم گذاشته واس فردا 😂😍

به کله پاچه نزدیک شدید 😁😁

آفرین به ننه جون 👏👏

ترجیح میدم در آینده از کارهایی که انجام دادم پشیمون باشم; تا اینکه حسرت انجام ندادنشونو بخورم
شیرینی محلیت با من اشتراک داره اما کدو 🤔

کدو تنبل و میریزیم تو روغن بعد با اب باید بجوشه نرم شه ب روغن بیاد هل و گلاب و دادچین میریزیم و شکر و بانون میخوریم خیلی خوشمزس

✍ آدمی باش اصیل در میان این آدم های مصنوعی            من پیش چشم هر کسی ادم ضعیفی بودم کنار تو تمام زندگی من عمر و انگیزه ی من باید قوی باشم ❤      
من سیستانی ام ولی یجا دیگه زندگی میکنم😐

خودمم‌همینطور عزیزم 

اصفهان زندگی میکنم 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید