2737
2734

کائناتو به خودت نزدیک نکن 

مطمئنم خورشید جفتگیری کرده وگرنه این گرماکار یه خورشید نیست بخدا  یه جوری برای نفهمی خرو مثال میزنن انگار بقیه حیوونا تو خلوتشون میشینن سینوس کسینوس حل میکنن   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

من مادرم خدابیامرز خیلی مریض بود خیلی گریه میکردم چون همش میگفت من دارم میرم و منو خیلی دوست داشت و عاشقم بود و منم خیلی دوستش داشتم و بهش وابسته ولی میتونم بهت بگم خاک متاسفانه خیلی سرده.... راسته میگن اگه کسی رو نبینی مهر و محبت دو طرف کم میشه.... خاطرش تو دلم و قلبمه براش فاتحه میحوانم ب یادشم ولی چ میشه کرد دارم زندگی میکنم و اونجوری نیس ک بگی نتونی زندگی کنی و همش گریه کنی عادت میکنی

منم دو ساله اینجوریم الان نیم ساعت پیشم گریه میکردم به خواهرم پیام دادم ببین مامان نفس میکشه خوبه 😑میگه چته باز دیونه شدی 😭😭😭 فشار خون مامانم بالاست چن بار بیمارستان بردیم دوساله آرامش ندارم دور از جون یه چیزایی را تصور میکنم زار میزنم 

... سلامتی امام زمان صلوات ....... ما ابد رو در پیش داریم هستیم که هستیم            .....                                           Bize göre değil bizim için değil
منم دو ساله اینجوریم الان نیم ساعت پیشم گریه میکردم به خواهرم پیام دادم ببین مامان نفس میکشه خوبه 😑 ...

عزیزدلم بمیرم واسه هردومون چقدرسخته همش میگم کاش میمردم راحت میشدم 

اخه چطوری هرچی میخوام فکرنکنم یهو ناخوداگاه فکرم میره به این موضوع دلم میخواد بمیرم 

جلوی فکر رو نمیشه بگیری،هرچقدر بیشتر بخواهی بهش فکر نکنی توی ذهنت پررنگ تر میش

درمانش اینه که بزاری افکار بیان تو ذهنت ولی تو بهشون توجه نشون ندی ،مثلا اگر همیشه بعد از افکار دعا میکردی بیش از حد و افراطی این وسواس بود،از این به بعد سعی کن وقتی فکر اومد بهش بی توجه باشی و دیگ اون عملو تکرار نکنی،اظطراب میگیری ولی تنها راه خوددرمانیه که روش مواجهه و عدم پاسخ نام داره

منم قبلا همش فکر میکردم اگه عزیزام بمیرن چه میکنم 

ولی از وقتی خودم مریض شدم همش میگم اگه خودم بمیرم چه بلایی سر دخترام میاد و هر کاری هم مبکنم نمیتونم فکرهارو از سرم بیرون کنم

من یک مادر بیمارهستم مادری ک با وجود بیماری تنها آرزوش دیدن عروسی  دختر کوچولوهاش برام دعا کنید بیماریم ‌پیشرفت نکنه تا دخترانم در اوج کودکی شاهد رنج کشیدن مامانشون نشن تا لبخند کودکانشون رو لباشون خشک نشه  
عزیزدلم بمیرم واسه هردومون چقدرسخته همش میگم کاش میمردم راحت میشدم 

من دیگه دیونه شدم مثلن میرم خونمون کلی بوسش میکنم تو دلم میگم نکنه این دیدار اخرمون باشه میام خونه گریه میکنم . گاهی وقتا میگم کاش ازدواج نکرده بودم همش پیشش بودم 

... سلامتی امام زمان صلوات ....... ما ابد رو در پیش داریم هستیم که هستیم            .....                                           Bize göre değil bizim için değil