2737
2734
عنوان

چه کمبودهایی رو تو زندگی احساس میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 307 بازدید | 39 پست
هر چی کمبود تو جماعه وجود داره رو حس مکنم🤣

جامعه😖

چقد امروز غلط املایی دارم

کاربری دوم                            براى تمام حرف هايى كه ميخواستى بزنى تو گذشته نزدى،براى تمام چيزهايى كه ميخواستى انجام بدى و ندادى،براى جهانى كه توش نميخواستى اينجورى كه الان هستى باشى،براى همشون يه راه حل هست و اسم اون راه حل باز كردن صفحه جديد تو زندگيته.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کمبود چی  یهو فکر کردم کمبود ویتامین تو بدن رو میگی😐

کمبود مالی روحی عاطفی حالا کمبود ویتامین هم قبوله😂😂😂

اگر امشب تا ابد ادامه داشته باشد....                                    مهم نیست اگر فردایی نباشد                                       
2740

یکنفر که درکم کنه و منو واسه خودم بخواد دوستم داشته باشه متاسفانه تو این ٢٨سال همه دوستام یا تو زرد از اب در اومدن یا حقه باز و شیاد و منفعت طلب یا یکهو بی دلیل قطع رابطه کردن ....

و منی ک از دل تاریکی ب اوج خورشید رسیدم🌎💫️
منم آرامش میخام ک‌ندارم از وقتی متاهل شدم همیشه واسه ی موضوع ذهنم مشغول بوده دلم واسه مجردی و بی خیا ...

والا من مجردم انچنان ارامش و بیخیالی رو ندارم خوبه تو مجردی بیخیال بودی

اگر امشب تا ابد ادامه داشته باشد....                                    مهم نیست اگر فردایی نباشد                                       
یکنفر که درکم کنه و منو واسه خودم بخواد دوستم داشته باشه متاسفانه تو این ٢٨سال همه دوستام یا تو زرد ...

بیشتر مردم همین جورین دوست خوب نیست

کمبودا زیاده متاسفانه

ای بابا با این تاپیکی که زدم فهمیدم تنها نیستم

پول پول پول واقعا آدم اگر ریشه ای پولدار نباشه نمیتونه خودشو جمع و جور کنه

بیشتر مشکلات همه سر همین نداشتن پوله متاسفانه 

هر چی کمبود تو جماعه وجود داره رو حس مکنم🤣

مثل منی😂💔

کشور یا جایی ک آدماش ب علم اهمیت بدن ن اینکه نتونم با کسی تبادل علمی کنم حتی مدرسشم نمره براش مهمه ن ...

اره بنظر منم تو خیلی از زمینه های علمی عقبیم و یا اصلا بعضی هاشون تو کشور منبعی براشون نیست