2737
2734
عنوان

چه کمبودهایی رو تو زندگی احساس میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 307 بازدید | 39 پست
کمبود دانش در زمینه های مورد علاقم.واقعا خیلی آزارم میده. کمبود های دیگه هم هست که به چشم نمیان یا ...

منم مثل شما

اگر امشب تا ابد ادامه داشته باشد....                                    مهم نیست اگر فردایی نباشد                                       
اره بنظر منم تو خیلی از زمینه های علمی عقبیم و یا اصلا بعضی هاشون تو کشور منبعی براشون نیست

اره مث سلولهای بنیادی

استروبیولوژی

پزشکی زمین شناسی 

پزشکی شخصی 

و خیلی رشته دیگ 

امضامو بخووون دعوا دوووس دااارم😤🔪اسمم الکیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثل منی😂💔

کجا بودی تو تاحالا نیمه من🤣

کاربری دوم                            براى تمام حرف هايى كه ميخواستى بزنى تو گذشته نزدى،براى تمام چيزهايى كه ميخواستى انجام بدى و ندادى،براى جهانى كه توش نميخواستى اينجورى كه الان هستى باشى،براى همشون يه راه حل هست و اسم اون راه حل باز كردن صفحه جديد تو زندگيته.
2728
اره مث سلولهای بنیادی  استروبیولوژی  پزشکی زمین شناسی  پزشکی شخصی  و خیلی رش ...

خیلی از نظریه ها هم مطرح نمیشن چون با دین مغایرت دارن

اگر امشب تا ابد ادامه داشته باشد....                                    مهم نیست اگر فردایی نباشد                                       
فقط خانوادم غریبم دعاکنید زود زود نقل مکان کنم شهرخودم

منم غربت کشیدم خدا کمکت کنه

2738
دقیقا شدیم مث زمانی ک کلیسا میخواست گالیله رو آتیش بزنه چون گف زمین گرده 

دقیقا 

هر روز هم میگذره وضعمون بهتر نمیشه هیچ بدتر هم میشه