2733
2734
عزیزممم 😢♥️ همه ی ما اینجور روزایی روگذروندیم  پس خیلی قوی هستیم👍🏻👍🏻👍🏻♥️

فدای تو بشم 

شما ها با اینکه مجازی هستید ولی از خواهر و مادر برام نزدبکترید

من این حرفامو این کارای حامدو به مامانم اینا نمیگم کع نکنه ناراحت شن میریزم تو خودم ،از وقتی شما دوستای خوبمو پیدا کردم اینجا براتون می‌نویسم کمی درد و دل میکنم و از راهنمایی هاتون استفاده میکنم 

و واقعاً خیلی راهکار های خوبی میدید دلم گرم میشه دلتون گرم شه 

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
سلام دوستان خوبم،خوبین🌻 اینروزا تو خودمم ،خیلی دوسدارم برم سرکار خوب موقت،شاغل شم،از چالش های مالی ...

عزیزم اول به خدا توکل کن بعد به خودت اعتماد کن

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدای تو بشم  شما ها با اینکه مجازی هستید ولی از خواهر و مادر برام نزدبکترید من این حرفامو این ...

عزیزدلم 

واقعا تعدادمون زیاد نیست اما همین چندنفر کلی دلامون بهم نزدیکه

خوب کاری میکنی نمیگی

اصلا نباید هم گفت

چون تو یادت میره ولی اونا هرروز تو فکرت میمونن

ببین همه ی ماها ایراداتی داریم که باید رفع بشن همسرامونم از این قاعده مستثنی نیستن

از طرفی واقعا آقایون حق دارن بار فشار زندگی خیلی بالاست و برای تخلیه خودشون گاهی اخلاقشون بهم میریزه وگرنه قدیما که ارزونی بود همه مردم حال بهتری داشتن

ماهم باید درک کنیم

و صبور باشیم 

ایشالله همه چی درست میشع و زندگی به روال خوب برمیگرده عزیزم

کسی چه می داند شاید جای دیگری مرده ایم و این دنیا جهنم ماست
عزیزدلم  واقعا تعدادمون زیاد نیست اما همین چندنفر کلی دلامون بهم نزدیکه خوب کاری میکنی نمیگی ...

ممنون فدات شم 

برام دعا کن این عروسی خواهرم این مشکل شوهرم با خونوادم به خیر خوشی بگذرن

2731
ممنون فدات شم  برام دعا کن این عروسی خواهرم این مشکل شوهرم با خونوادم به خیر خوشی بگذرن

دعا میکنم گلم

ایشالله میگذره 

تو تجربه نداری من چون تجربه دارم از نزدیک ازدواج خواهر دوم رو دیدم اینکارای شوهرت کاملا توی اطرافیانم دیدم بخدا

از روی حسادت و ترس از دیده نشدن و اینکه داماد جدید بیشتر مورد توجه قرار بگیره هست 

از طرفی خیالش راحت نیست تو طرفش هستی این باعث میشه بدتر جری بشه

تو باید خیالش رو راحت کنی

تعریفشو پیش خانوادت بدی تا بیشتر بهش محبت کنن

و کسی چه میدونه داماد جدید بعدها رفتارش چیه شاید واقعا حق با شوهرت باشه(البته خدایی نکرده) چون همه ی ماها یه ور خوب یه ور بد داریم دیگه

دعا میکنم گلم ایشالله میگذره  تو تجربه نداری من چون تجربه دارم از نزدیک ازدواج خواهر دوم رو د ...

ممنونم شیلان اره واقعاً داره سخت میگذره برام از الان نگران خیلی چیزام 

میسپارم بخدا فقط میگم کاش زودتر بگذره

ممنونم شیلان اره واقعاً داره سخت میگذره برام از الان نگران خیلی چیزام  میسپارم بخدا فقط میگم ک ...

نگران نباش اصلا

تمرکزت رو بزار روی ارامشتون و بهبود رابطه ت با همسرت فقط همین♥️

الان این مهترین مساله س

نگران نباش اصلا تمرکزت رو بزار روی ارامشتون و بهبود رابطه ت با همسرت فقط همین♥️ الان این مهترین مس ...

کاملا حق با تو 

یاید اول روابطمو درست کنم

2740
ممنونم شیلان اره واقعاً داره سخت میگذره برام از الان نگران خیلی چیزام  میسپارم بخدا فقط میگم ک ...

بخدا امروز شوهر منم یه حالی ازم گرفت شوک شدم 

مردا همه سروته یه کرباسن

۴۵سالو بگذرونن یکم عاقل تر میشن

چه کنیم خواهر

@minmer     عزیرم مینا جون حال بچه هات چطور شد خوبن ؟

سلام سارا جون... خوبه الحمدالله، نسبت به دیروز خیلی بهتر شده.. شکر خدا اشتهاش هم برگشته فقط گاهی دلش درد میگیره 

ممنونم که جویای احوالمون بودی عزیزم😘🌷🌷🌷

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر🌹 آرام‌تر از آهو، بی باک تر از شیرم🌹 هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر🌹 رنج از پی رنج آید، زنجیر پی زنجیر.....و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن برای عاقبت بخیری خانواده ام و خونه دار شدنمون یه صلوات مهمونم کنید🌹🌹
بخدا امروز شوهر منم یه حالی ازم گرفت شوک شدم  مردا همه سروته یه کرباسن ۴۵سالو بگذرونن یکم عاق ...

شیلان جون خیلی خیلی خوشحالم که اینقدر عاقلانه حرف میزنی و تصمیم میگیری و سعی میکنی با همین عقل و درایت دوستان و راهنمایی کنی، به داشتن دوستای فهمیمی مثل شما به خودم می بالم و خدارو شاکرم😘❣️❣️

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر🌹 آرام‌تر از آهو، بی باک تر از شیرم🌹 هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر🌹 رنج از پی رنج آید، زنجیر پی زنجیر.....و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن برای عاقبت بخیری خانواده ام و خونه دار شدنمون یه صلوات مهمونم کنید🌹🌹
کاملا حق با تو  یاید اول روابطمو درست کنم

سارای قشنگم، خواهر گلم برای تغییر دادن دیگران اول از همه باید تغییرات و از خودمون شروع کنیم، باید بگردیم تو خودمون کاستی هامون و پیدا کنیم، هیچ انسانی کامل نیست آقا حامد شما هم جز همین انسان هاست چرا اینقدر زندگی و به خودت سخت میگیری، اولویت اول زندگیت الان همسر و دخترت هستن این و باید به همسرت نشون بدی با رفتارت با حرف زدنت، من در رابطه با رفتار دخترت نسبت به آقا حامد کاملا با شیلان جان موافقم نباید بذاری دخترت تفکراتش راجع به پدرش کج شکل بگیره، خیلی رابطه ی پدر و دختری رابطه ی مهمیه اگه خدایی نکرده این رابطه خدشه دار بشه همین میشه یه خلا بزرگ تو زندگیش و بعدها با چیزهای دیگه این خلا پر میشه، روزهای بد و خوب تو زندگی همه ی ماها هست یه روز می بینی اینقدر همه چیز رو روال و دلبخواه آدمه که رو اَبرها سیر میکنیم یه روز هم با چنگ و دندون مراقبیم زندگیمون از هم نپاشه... هیچ آدمی نیست که بگه همه چیز زندگیش بر وفق مرادشه همین بالا و پایین های زندگیه که باعث رشدمون میشه یاد میگیریم با هر موضوع و مشکلی چطور برخورد کنیم، نباید بذاریم مشکلات کمرمون و خم کنه، کلید حل مشکلات زندگیمون تو خودمونه فقط کافیه یکم با خودمون روراست باشیم 

خیلی حرف زدم سارا جوونم 🙈دوست دارم از زندگیت و لحظه لحظه ی این روزها که دیگه تکرار نمیشن لذت ببری،از خدا بهترین هاشو برات آرزو میکنم، دعا میکنم لحظه به لحظه زندگیت غرق عشق و محبت بشه🌷🌷

دوستای گلم من از امروز تا یه ماه دیگه کمتر میام نی نی سایت چون امتحانات بچه ها شروع میشه و باید بیشت ...

إن شاالله با موفقیت امتحاناتشون و پشت سر بذارن و مثل همیشه هر روز ببینیمت البته مجازی 😊🌹🌹🌹

بخدا امروز شوهر منم یه حالی ازم گرفت شوک شدم  مردا همه سروته یه کرباسن ۴۵سالو بگذرونن یکم عاق ...

45سالگی عاقل میشن ولی از اون به بعد باید نگران پروستاتشون باشیم 😁😂😂

2706