2737
2734
عنوان

کسی مثه من هست ؟

191 بازدید | 14 پست

یعنی تو زندگیم آرزو به دل موندم یکبار نیم تنه بپوشم اصن نمیشه دیگه 

تا میپوشم به محض اینکه شکمم سرد میشه شکم درد میگیرم 

شمام اینطوری هستین ؟

بعضیا حتی تو زمستونم نیم تنه میپوشن حتی تابستونم نمیتونم باد بخوره به شکمم دیگه تمومه 

چیکار کنم انقد شکمم حساس نباشه 😭🥲

جوگیر نشو اونایی که میبینی بدنشون امادس 

مطمئنم خورشید جفتگیری کرده وگرنه این گرماکار یه خورشید نیست بخدا  یه جوری برای نفهمی خرو مثال میزنن انگار بقیه حیوونا تو خلوتشون میشینن سینوس کسینوس حل میکنن   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738

من نمتونم لباس پوشیده بپوشم😑

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    

من بپوشم یه شکم قلبمه می زنه بیرون

«وقتی بچه هستی، مدام از تو می‌پرسند: «حالا فرض کنیم همه‌ی مردم خودشون رو انداختن توی چاه. تو هم باید این کار رو بکنی؟». وقتی بزرگ می‌شی ماجرا فرق می‌کنه. آدم‌ها بهت می‌گن: آهای. همه دارن می‌پرن تو چاه. تو چرا نمی‌پری؟!

خب طبیعیه 

چون الان سرده هوا😂😂

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی❤💍/بعد از کارشناسی میخوام به دلایل شخصی مجدد کنکور بدم.لطفا به تاپیکام گیر ندین😘/من فقط تو شبکه های اجتماعی اجتماعیم✋

به نظرم،طبیعت بدنت اینه،مقاومت نکن چون شکم درد میگیری،ضررش بیشتره،من برعکسم ولی فکر نکن مزیته چون تو تابستان از گرما هلاکم،طاقتم کمه،الانم که زمستونه به زور بافتنی میپوشم

2706