2733
2734
عنوان

یه ویلا تر و تمیز و معقول میخوام

145 بازدید | 7 پست

میدونم اینجا جاش نیست، ولی در دیوار و شیپور پیدا نکردم، یه ویلای خانوادگی تر و تمیز و ترجیحا دو خواب و حتما با سرویس فرنگی در گیلان میخوام برای اجاره سالیانه، حوالی رضوانشهر و... اگه کسی سراغ داره بگه لطفا

اخه خانومای اینجا ک تمام دغدغشون جیش و پی پی و آروغ بچس ویلاشون کجا بود گلم😂😂😂

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

چرا توهین می کنید؟

کم اینجا خانم پزشک و کارمند و...‌ داریم؟

با احمق ها بحث نکنید ، به آنها بگویید:حق با شماست 😊🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره والا راست میگی، حالا خدا رو چه دیدی شاید پیدا شد، انشالله این دغدغه ها به خوشی تموم بشه و گل دخترا و گل پسرا بیان بغلتون، بعد احتمالا توی این هوای کثیف و کرونا ممکنه شما هم مثل من دنبال یه جا برای فرار با کوچولوتون باشید😂😂😂البته اگه پولمون برسه  که امید ندارم خیلی🤦‍♀️😅

2728
چرا توهین می کنید؟ کم اینجا خانم پزشک و کارمند و...‌ داریم؟

مگه مادر بودن و دغدغه های روزمرش توهینه؟دکتر و کارمند مادر نیستن؟یکم سطح فهمتونو بالا ببرید خواهشا

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

مگه پزشک و کارمند بچه ندارن   

یا بچه های اونا پی پی نمیکنه😂

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

مگه خانم های دکتر و مهندس مادر نمیشن؟ مادری و دغدغه ی بچه داشتن توهینه؟ لطفا وقتی بلد نیستیم الکی ادای روشن فکری درنیاریم 

من یک مادر کارمندم و به مادر بودنم افتخار میکنم که دغدغه ی رشد فرزندم رو دارم 

آره والا راست میگی، حالا خدا رو چه دیدی شاید پیدا شد، انشالله این دغدغه ها به خوشی تموم بشه و گل دخت ...

فدات.والا مام خیلی دلمون میخواد اجاره کنیم.ولی شوهرم خیلی حسابگره.حساب کرد دیدیم اگه هربار ی ویلا اجاره کنیم بصرفه تره و تنوعم داره برامون.خواب پول اونجا زیاد بصرفه نبود.

2740