2733
2739
عنوان

لیزر موهای زائد

465 بازدید | 13 پست

دوستان من یه جلسه رفتم لیزر بیمارستان پیامبران و خیلی راضی بودم، از ماه قبل تقریبا 99 درصد موها از بین رفته و من حتی تیغ نزدم یک ماهه، ولی قیمتشون بالاست، هرچند دستگاهش الکساندر آمریکایی هستش و برای سال2021 و یک دنیا مشتری دارن، ولی زن داداشم و دوستام جاهای ارزان تر هم رفتن که نصف یا کمتر بوده و بازهم نتیجه گرفتن، موندم معطل ادامه بدم همون بیمارستان پیامبران یا برم جاهای ارزان تر؟؟ والا پیج هاشون در اینستاگرام که همش تعریف و تمجید، حالا خدا عالمه که کامنت های بد رو پاک میکنن یا کارشون خیلی عالیه، من زیر بغل و بیکینی و روی انگشت های پارو 290 دادم، الان دست و پا هم فقط ساق و آرنج اضافه میخوام بکنم میشه 520،کسی جای ارزون رفته و راضی باشه؟ مثلا من کلینیک رایا در مرزداران پیدا کردم خیلی ارزونتره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر نتیجه خوب میده همونو برو من ۴جلسه رفتم یه جا ۴۰۰ میگرفت دوستم میرفت یه جای دیگه ۴۷۰ میداد من نتیجه هیچی ندیدم دوستم کاملا موهاش ریخت و دیگه درنیومد

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...
2731
الان دوست من شش جلسه رولی رفته میگه اصن هیچی به هیچی.من با دو جلسه الکس هفتاد هشتاد درصد موهام(در بد ...

چه جالب،برای من اصلا درد آنچنانی نداشت، شبیه یه مشگون کوچولو، بدون هیچ خط کشی و نقطه گذاری با مداد یا بی حسی، فقط یه ژل میزد قبلش، و واقعا طی یک جلسه حتی بی مینی هم درنیومد

2738
درد داره لیزر من میترسم برم شوهرم میگه برو

حتما برو،اصلا شک نکن، اگه کسی فیلر لب یا تتو رژ هم کرده لطفا راهنمایی کنه، فیلر رو بیمارستان پیامبران میگه 2 میلیون و نیم🤦‍♀️

چه جالب،برای من اصلا درد آنچنانی نداشت، شبیه یه مشگون کوچولو، بدون هیچ خط کشی و نقطه گذاری با مداد ی ...

ع اگه ژل میزنه که دیگه فک نکنم شاتی باشه دختر...ولی از یه طرف میگی الکسه...نمیدونم والا...الکس بیکینیش درد داره واسه من واقعا...ولی رولی میدونم درد نداره...دقیق ازشون سوال کن اگر رولی میری گرونه نرو حداقل کندلا برو بی ارزه