2733
2734
عنوان

بنظرتون علتش چیه؟

45 بازدید | 7 پست

خوابم خیلی زیاد شده شبا ساعتای ۲ میخوابم روزا ۱۲ بیدار میشم باز عصرا از ۳ میخوابم ۵ یا ۵ و نیم کلا همش کسلم دوس دارم فقط بخوابم هر کاری هم میکنم نصفه ول میکنم زود خسته میشم اشتهای زیادیم ندارم تقریبا بوی غذا سیرم میکنه چیزیم بخورم خیلی کم میخورم کسی هس مثل من باشه یا بتونه راهنماییم کنه 

خوابت تنظیم کن 12تا 8 صبح 

بعد هم خواب زیاد ی دلیلش افسردگیه

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند
خوابت تنظیم کن 12تا 8 صبح  بعد هم خواب زیاد ی دلیلش افسردگیه

هر کار کنم نمیشه دیروز ۳ تا ۵ خواب بودم باز ۱۰ شب خوابم برد ۱۲ شب بیدار شدم تا ۳ صبح بیدار بودم زندگیم همش شده خواب و خستگی از قیافه و همه چی افتادم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر کار کنم نمیشه دیروز ۳ تا ۵ خواب بودم باز ۱۰ شب خوابم برد ۱۲ شب بیدار شدم تا ۳ صبح بیدار بودم زندگ ...

افسرده نیستی؟

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند
2731
فکر کنم کلا رفتارام که تغییر کرده🤦‍♀️😞

ازمایش ویتامین و این ها چک کن 

مثل دی واهن

باشه حتما ممنون عزیزم

2738