2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ما ثبت نام کردیم

خدارامیشناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
ما ثبت نام کردیم

بسلامتی,انگار همه استانها ندارن?ثبت نامش کار خاصی داره روالش چطوره?شهر رو خودتون انتخاب میکنید هر جایی میشه?میشه یکم اگه اطلاعاتی دارید توضیح بدید لطفا

2740
رده سنیش چقده؟

تا جایی که من میدونم شرط سنی نداشت. باید متاهل باشید و از سال ۸۴ به بعد (سالش رو دقیق مطمین نیستم ) هیچ ملکی به اسم خودت یا همسرت نبوده باشه. از طرح های مسکن قبلی هم استفاده نکرده باشید

خدارامیشناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
بسلامتی,انگار همه استانها ندارن?ثبت نامش کار خاصی داره روالش چطوره?شهر رو خودتون انتخاب میکنید هر جا ...

باید تو شعر خودتون انتخاب کنید، به عنوان مدرک برای محل سکونت هم باید استشهاد با مهر مسجد محل ببرید که تایید کنه حداقل ۵ سال ساکن همین شهر هستید. اگر شهر خودتون نداشت باید نزدیکترین شهری که داره رو انتخاب کنید. ثبت نامش هم برای مرحله اول اینترنت یه، نمیدونم هنوز فرصت داره یا نه ولی اگر مهلتش تموم نشده باشه با مدارک شناسایی خانواده و استشهاد و اگر مستاجر هستید کد ملی و تلفن صاحبخونه برید کافی نت ثبت نام کنید. 

بسلامتی ان شاءلله

خیلی ممنون عزیزم 

والا مسکن حمایتی فکر کنم  اولش ۴۰ میلیون میخوان 

بعد ماهی ۳۵۰۰تا پنج میلیون اقساطشه البته وقتی خونه ساخته بشن وبریم توش اقساط شروع میشه

البته ما ثبت نام کردیم ولی همش مینویسه درحال انتظار دیگه نمیدونم چیه

فکر کنم تاچند روز دیگه هم مهلت ثبت نام داره

مسکن ملی شرایطش چجوریه؟

باید تو شعر خودتون انتخاب کنید، به عنوان مدرک برای محل سکونت هم باید استشهاد با مهر مسجد محل ببرید ک ...

خیلی ممنون عزیزم,چه بد برای استان خوزستان جای خوبی نداره,همه استانها هم که ندارن

خیلی ممنون عزیزم  والا مسکن حمایتی فکر کنم  اولش ۴۰ میلیون میخوان  بعد ماهی ۳۵۰۰تا ...

بسلامتی عزیزم مرسی,یعنی موقع ثبت نام 40رو باید داد?وقتی ثبت نام کردید تموم پس برای چه قسمتیش میگه در حال انتظار?بعد اینها معتبرن?

2706