2733
2739

بچه ها تولد دوستم نزدیکه،تقریبا یه ساله باهم دوستیم...رابطمون اینجورم هست ک من زیاد پیگیر نیستم اون همش میخواد نشون بده خیلی با هم خوبیم

الان یه هفته ست همش داره میگه تولدم نزدیکه و اینجور حرفا،درصورتیکه اون واسه تولد من هیچی نگرفت...

با همه ی این قضایا جهنم وضرر😁میخوام یه هدیه بهش بدم،چ پیشنهادی دارین؟

باید دنیارو دَک کنیم/پسبخندنخندی مدیونی😉

ماگ خوبه.هم قیمتش مناسبه هم خوشگله به دردش هم میخوره

بخوام از خودم بگم یکی که تا میاد خوشی کنه پس گردنی میخوره🙃بابابزرگای عزیزم.کی میشه بیام پیشتون و دوباره ببینمتون؟😔بزرگترین درسی که زندگی بهم داد این بود که هیچکی نمیتونه زندگیتو تغییر بده جز خودت!ای کاش میتونستم به گذشته برگردم و به خودم بگم فکر نکن یه مرد میتونه زندگیتو تغییر بده،پاشو زندگیتو بساز!💔هزاردفه مردم تا بتونم زندگی کنم ولی هردفه شکست خوردم.شاید مرگ واقعی بتونه بهم زندگی ببخشه🙂گاهی دلم میخواد بچه دار شم ولی همینکه یادم میفته خودم قربانی بی‌تجربگی پدر و مادرم شدم پشیمون میشم.دلم نمیخواد این حرفارو پشت سرشون بزنم ولی اینجا مینویسم که یادم بمونه تا وقتی شرایط درستی ندارم بچه دار نشم😔                                            

خودم خواستم براش شال گردن بگیرم،از دیجی کالا نگاه کردم اون مدلی که مدنظرم بود نوشته۶۰۰هزارتومن😂😂من اون پولو واسه خودمم خرج نمیکنم😂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
تو از دسته دوستایی هستی ک اگه دوستت بند کفشش باز شه بهش وای میستی ک تنها نمونه ولی اگه بند کفش خودت ...

یس💔

قبلا خیلی برام مهم بود ولی بعد یمدتی دیگه برام مهم نبود،حس میکنم واسه خیلیا اینجوره

2738
دختر باشه :ساعت، لوازم آرایشی، بدلیجات  پسر باشه:هودی، ساعت، دستبند چرم، ست کیف و کمر بند چرم& ...

دختره...من خودم یه ماه پیش یه ساعت معمولی گرفتم۳۰۰😑فوقش۱۵۰😂

من براش از اینستا کلی لواشک و سس لواشک و انواع ترشک سفارش دادم

یه بلوز طرح پاندا (عاشق پاندای) 

یه قلب نرم قرمز پارچه ای طور 

کلن فک کنم 400 تومن شد 

درمانم تویی، دیگران بیهوده می‌جویند تسکینم... 💜 
یس💔 قبلا خیلی برام مهم بود ولی بعد یمدتی دیگه برام مهم نبود،حس میکنم واسه خیلیا اینجوره

خوب میکنی من اینقد رفیق نیمه راه داشتم رفیق بی معرفت رفیقی ک عدای رفیق در میورد 

هیچوقت کسیو تکیه گاهت قرار نده فقط خودتو تکیه گاه کن🙂

عکس پروفم خودمو عشق جدیدمیم:/❤
یس💔 قبلا خیلی برام مهم بود ولی بعد یمدتی دیگه برام مهم نبود،حس میکنم واسه خیلیا اینجوره

میدونست تولدته؟

❤بخاطر نعمت سلامتی است که زنده ام❤ خدایا سپاسگزارم 🙏🌹خدایا سپاسگزارم 🙏🌹 خدایا سپاسگزارم 🌹🙏
2706