2737
2734
عنوان

موی زیرپوستی درمون داره؟

122 بازدید | 14 پست

سلام 

والا من پوستم خیلی خوب بود 

کرونا که اومد نرفتم اپلاسیون و اپلیدی استفاده کردم(نمیدونستم این بلارو سرم میاره) حالا چند ماهه استفاده نمیکنم ولی هنوز آثار جوش و موی زیرپوستیش هست....باید اقدامی کنم یا که صبر کنم خوب میشه؟ اگه اطلاعی دارید بگید لطفا🥺🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
خوب شد بالاخره؟ من واقعا پوستم صاف بود عذاب میشم اینجوری

صابون بزن تو حموم آروم با سنگ پا بکش روشون در بیان . محکم نه ها زخم بشی .. بعد حموم روغن یا لوسیون ملایم که عطری نباشه بزن . چند بار اینکار کنی اوکی میشه 

الان ۴_۵ ماه شده  طولانی تر؟ ببخشیدا هی میپرسم خیلی نگرانم.همه جامو زدم نابود کردم

نگاه کن وقتی مو های زیر پوستی دراومد با موچین برشون دار شاید کلفت تر بشن ولی حداقل دیگه زیر پوستی نمیشه

من ۶ماه طول کشید تا فقط پوستم ترمیم شد🤕

فقط دست کارنکن که بدتر میشه

اپیلاسیون انجام بده

رفیق اونیه که بهش بگی ادم کشتم.جواب بده کجا دفنش کنیم✌

میگن لیزر درمانش میکنه

بعدی منم، بعدی تویی و هیچکس براش اهمیت نخواهد داشت🤫🙂.     درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              

سلامممم

لعنت به کروناااا همچین بلایی سر منم اومد. خواهرشوهرم خیلی وزه س همششششش تو این سایتا دنبال پیدا کردن سوالاشه گفتم بلااااا درمون این موهای زیر پوستی چیه یه مقاله اورد خداااا لینکشو میذارم امیدوارم مفید باشه

https://sandaly.ir/چگونه-از-شر-موهای-زیرپوستی-خلاص-شویم؟-ع/