2733
2734
کانن کیفیتش خیلی خوب بود.البته قبلا تولیدکنندش ژاپن بود ولی الان مال چین و مالزی شده. سونی هم که چینی شده. با این همه کیفیت کدومش بهتره.اگه تجربه ای دارین راهنمایی کنین
دختر زیبای من(پارمیس) 3 آذر 92 دنیای من و پدرش را زیباتر کرد.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سونی من کنون حرفه ای داشتم اصلا راضی نبودم کیفیت عکساش خوب نبود خدا تومنم پولش بعد اخرم بی دلیل دیگه روشم نشد 2 سال پیش سونی گرفتم اتوماتیک عکساش عالی بود بدون هیچ تنظیمی بهترین عکس ها رو میگرفت
راستش عکس های دوربین سونی من با کنون قابل مقایسه نبود هر جا میرفتیم تفریح همه دوستان عکس های دوربین من رو میگرفتن چون بهتر از کنون خودشون بود البته من سونی رو از ایران نخریده بودم
غروب جمعه تو خونه تنهام با ی نینی یک ماه و نیمه توی ی شهر غریب شوهرم رفته به اصطلاح دنبال کاراش.قد ی دنیا دلم گرفته کاش مامان و بابام الان پیشم بودن کاش لااقل نینی یکم بزرگتر بود باهام حرف میزد کاش لااقل بتونم یخوابم
نمیدونم ولی منم دوره دانشجویی هم با سونی عکس گرفتم هم با کنن. ولی کیفیت کنن بهتر بود.البته اون اصل ژاپن بود
دختر زیبای من(پارمیس) 3 آذر 92 دنیای من و پدرش را زیباتر کرد.
2706