2733
2734

خودت بزنی متوجع میشی 

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم سیرنمیزنم بوی سیرغالب میشه به بقیه چاشنی هاوطعمشون رومیگیره

من پیاز سرخ میکنم مرغ روش سرخ میکنم درحد ده دقیقه بعد رب سرخ میکنم نمک فلفل سیاه پابریکا وزعفران

وقارچ وفلفل دلمه آخرش هم آبجوش یه لیوان میریزم روش

عالی میشه 

زردچوبه هم خیلی کم میزنم

من پیاز سرخ میکنم مرغ روش سرخ میکنم درحد ده دقیقه بعد رب سرخ میکنم نمک فلفل سیاه پابریکا وزعفران وق ...

عالی، من گاهی مرغ رو جدا نیم پزمیکنم با ادویه جات وفلفل دلمه وبعدسرخ میکنم، سس روهم جدا درست میکنم، یه وقتایی هم مثل شما همون اول تف میدم ورب میزنم

2738
خودت بزنی متوجع میشی 

چشمی بایدمتوجه شدبارنگش 

مهربان باشیم .خاموش بودم بعدسالهاروشن شدم.اهل دعوا نیستم. پس حق باشماس.بعضی تاپیکانصفه بودم سوال مونده ذهنم میپرسم بعد.خوش باشید دوستان.خاستی برای برآورده شدن حاجاتم صلوات بده

۴ تا قاشق سرخ کن بریز سیر هم ۵ حبه بسه کرفس هم توش بریزی با فلفل دلمه ای و هویج عالی میشه با پودر آویشن و زنجبیل وای نگم برات چقد عالی میشه

تاریخ شروع لاغری ۱۴۰۱.۰۷.۷       وزن شروع ۹۴.۳۰۰ وزن فعلی ۸۷.۶۰۰
 چشمی بایدمتوجه شدبارنگش

ار دقیقا بنظرم ادم خودش میفهمع

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh