2733
2739

یعنی چی نمیدونی؟نفری یه پیمانه بذار،دو سه تا پیمانه هم اضافه بریز دیگه

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم  یه پیمانه انتخاب کن مثلا یه پیاله ماست خوری به تعداد نفرات یه پیمانه برنج بریز مثلا یازده پیاله 

برنج و یکم پاک کن بعد بشور به اندازه بند انگشتت براش آب بریز  و یه قاشق غذا خوری نمک و یکمم روغن اضافه کن.بزار رو گاز جوش بیاد آبش که کشیده شد زیرش و کم کن یه شعله پخش کن بزار زیرش بزا دم بکشه 

2728

برای هر نفر یک پیمانه پلو پز و ۴ ۵ تا هم اضافه بریز چون میزان غذای مهمون دستت نیست اگر ۲ نوع برنج داری باز بیشتر درست کن.برنج رو با چند قاشق نمک از چند ساعت قبل بریز تو اب.شب قبل هم میتونی بذاری تو اب ولی جای خنک بذار. 

بعد ک دم کشید نگاه بنداز ببین اگه برنجت نرم شده که هیچ اگه نشده یکمم آب بپاش روش دوباره یه پنج شش دیقه دیگه بزار دم بکشه .اخر سر یکم روغن داغ کن بریز روبرنج ک قشنگ دون دون بشه

2740
خب لطفا بقیش هم بگو

پختش هم اول اب تو قالمه بزار جوش بیاد وبعد اب برنج خالی کن وبریز داخل قابلمه از بعد قل خوردن برنج تست کن ،برنج روی اب میاد وخط خط میشه،یه حالتی نیم پز بردار وبریز تو ابکش و قابلمه رو بشور تمیز،روبرنج یکم اب بریز که لعابش بره،بعد کف قابلمه هر چی خواستی بزار وبرنج بریز،قابلمه از مقدار برنج بزرگتر باشه حتما،اول شعله یکم بالا باشه تا بخار کنه وبعد رو ملایم بزار وروعن داع کرده بریز روی برنج،وسلام