2737
2739

احساس میکنم دیگران دارن اخلاقمو تحمل میکنن مخصوصا الان ک باردارم و مجبورم استراحت مطلق بکنم تقریبا و نه تفریحی نه فعالیتی حتی کار خونه آرومم میکرد هم نمیتونم انجام بدم 😫از اون طرف اطرافیان هم مثلن لطف میکنن و میان کمک ولی بدتر بایسری از کاراشون عصبی میشم 😓آخه چقدر من بد شدم همشم دلم گرییه میخواد

میشه واسه بسلامت بدنیا اومدن  نینی تو دلم یه صلوات بفرستی     

منک تحت درمانم باز راهی پیدا نکردم و نتونستم زود عصبی نشم

بالاخره یه کلمه تونست منو توصیف کنه !کلمه nyctophilia در دیکشنری پزشکی به معنی : عاشق تاریکی و شب. آرامش یافتن در تاریکی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من بعد از دنیا اومدن بچه بداخلاق شده بودم و سر بقیه الکی داد میزدم

یه بار که داشتم داد میزدم دیدم دخترم داره مظلوم نگام میکنه

با خودم عهد کردم که آروم ترین مادر واسه دخترم باشم

ترو خدا خودتونو درست کنید  من یکی مثه شما تو زندگیمه 

اعصاب برام نزاشته انقد زود زود عصبی میشه منم پرخاشگر کرده😖😖☹️💔

- خود خَزانیم و دم از شوق بهاران ممی‌زنیم.                           در وطن خویش غریب :)                                                    ستین ۱۹ هستم دیگه 😌❤️
شوهرت چطوره باهات؟

اونم خیلی کمک حالمه چون قبلن سابقه زایمان زودرس داشتم همه خیلی میترسن خودمم بیشتر واسه این اعصابم ضعیف شده 

2740

عزیزم از عوارض بارداری هست ،...اگه دلت گریه میخواد کمی گریه کن اما خودخوری نکن، سعی کن همونطور که دراز کشیدی کتاب بخونی ، به موسیقی گوش کنی، قران بخونی، فیلم مورد علاقه ات رو ببینی ، حمام برو و دوش بگیر ،....تو رختخوابت بشین و ارایش کن.،،،.خودت به خودت روحیه بده، به اطرافت زیاد توجه نکن که کی چی میگه یا چیکار میکنه ،...این روزها میگذره به سلامتی . 

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤

الهی 

انشاءالله بچتو صحیح و سالم بغل بگیری 😍

برای صبور شدن 

دوتا چیز خوبه 

یکی غسل صبر 

یکی دیگه هم زیاد خوندن سوره عصر 

شما که بارداری تو این موقع خواندنش عالیه 

برای صبور شدن بچه ات هم خوبه

عزیزم از عوارض بارداری هست ،...اگه دلت گریه میخواد کمی گریه کن اما خودخوری نکن، سعی کن همونطور که در ...

ممنون عزیرم از انرژی مثبتت 😍تلاش خودم میکنم

الهی  انشاءالله بچتو صحیح و سالم بغل بگیری 😍 برای صبور شدن  دوتا چیز خوبه  یکی غ ...

ممنون از راهنماییت قبل هم کم وبیش انجام میدادم از این به بعد بیشتر

ترو خدا خودتونو درست کنید  من یکی مثه شما تو زندگیمه  اعصاب برام نزاشته انقد زود زود عصبی ...

عزیزم من خیلی آرم وخونسردبودم ولی یسری مشکلات بزرگ تو زندگیم بمرور سطح تحمل و اعصابمو آورده پایین با این وجود بازم دلم میخواد آروم باشم

2706