2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) ادامه

| مشاهده متن کامل بحث + 350742 بازدید | 17399 پست
منم بی بی رو قبول ندارم! دکترا که اصلا قبول ندارن! من اون روز به دکتر گفتم که بی بی گذاشتم اصلا محل نداد! فقط گفت تو احتمالا کیسته نمیذاره پری بیاد! اما واسه احتیاط آز نوشت واسم! منم تا فردا اگه پریود نشم صبح زود میرم حتما آز میدم!
خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
من والله پریودام ۲۷ روزن با این حساب تقریبا ۸ روز عقب افتاده!
خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرجانه شما لوله هاتون چسبندگی داشت ؟ لاپراسکوپی کردی ؟ پیش خانم دکتر طرازی لاپرا کردی ؟
"الهی ترانی منقطعا الیک و متمسکا بک ,فاهدنی فی الا مور ...." چسبندگی لوله . یکبار ای وی اف. یک انتقال منفی
2728
بچه ها من کمردرد شدید دارم امشب ساعت هشت ونیم اخرین امپول رو برای ازاد سازی تخمک هام میرنم فردا هیچ امپولی ندارم تا پس فردا که برم واسه پانکچر. می گن کمردردم واسه سنگینی تخمدون درسته شما هم همین تجربه رو داشتین
من امروز روز 6 انتقال هستم...خیلی زیر دلم منقبضه پاهام یخه همش مثل پریود....نکنه پریود شم...امروز روز 25 دوره ماهانم هست.28 یا 29 معمولا پریود میشم. بچه هایی که مثبت شدین ایا این طبیعیست؟؟؟؟؟؟
خدایا....
2740
سمی جان طبیعیه! فقط اگه دیدی دردات خیلی شدید شد حتما با مرکز تماس بگیر! ابن سینا هر ساعتی زنگ بزنی یکی هست که جواب بده!
دریای دنیز اکثرا تا قبل قطع پروژسترون پری نمیاد! پس زیاد به اون طرف منفیش فکر نکن! فکر کن این دردا میتونه دلیل بر بارداری باشه! من نمیدونم چرا ماها مستعد فکر کردن به جنبه منفی قضیه هستیم؟؟؟!!! من خودم با اینکه منفی شدم از رو نمیرفتم حتی تا سه بارم آز دادم! و با اینکه واقعا منفی بود هنوزم از سماجتم رو احتمال مثبت بودن پشیمون نیستم! امید به آدم انرژی میده!
سومی جون راستی چند تا آمپول هاش دی جی روز آخر واسه آزاد سازی زدی؟
سومی جان بارداری چند قلویی ریسکش بالاست! میبینی اکثرا اونایی که خارج از ایرانن بیشتر از یکی انتقال نمیدن! ریداکت ریسکش از ریسک چند قلویی کمتره!
میدونی که دو تا یعنی خبر خوبیه! واسه کسایی که یکی میدن یعنی احتمال هایپری هست و اونایی که دوتان یعنی هایپری منتفیه! الان دردت چه طوره؟ غیر قابل تحمل نیست که؟ یه کم درد طبیعیه اما اگه دیدی زیاد شد یه تماسی بگیر!
2706