2733
2739

خروس محلی میخوام درسته بپزم لطف میکنید بهم یاد بدین. برای بیمار میخوام بجای ابگوشت اینجوری درس کنم!!

تاحالا با این روش و رب انار دذست نکردم بهم مو ب مو توضیح میدین لطفا

خروس رو  خام اول سرخ کن .بعد پیاز سرخ کن و گوجه خرد شده بریز.یکم ادویه بزن...خروس رو اضاف کن و اب جوش ب اندازه بریز.شعله رو زیاد کن ب جوش ک افتاد کم کن تا اروم بپزه.عالی میشه...چون برای بیماره رب انار نزن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خروس رو  خام اول سرخ کن .بعد پیاز سرخ کن و گوجه خرد شده بریز.یکم ادویه بزن...خروس رو اضاف کن و ...

بده مگه رب انار گلم؟؟، اینجوری که همون ابگوشت میشه.

اگه رب انار بزنم کی باید اضافه کنم بهش؟

بده مگه رب انار گلم؟؟، اینجوری که همون ابگوشت میشه. اگه رب انار بزنم کی باید اضافه کنم بهش؟

من با رب انار  برصورت شکم پر و با تو پیاز ک سرخ میکنم طلایی شد ادویه و رب انار میزنم....و بعد گوشت اضاف میکنم...بد نیس اتفاقا عالی میشه ولی گفتی برای بیمار میگم آبگوشت قوت داره خوبه

من با رب انار  برصورت شکم پر و با تو پیاز ک سرخ میکنم طلایی شد ادویه و رب انار میزنم....و بعد گ ...

اخه میدونین مادرم یک ماهه بیمارن هر روز براش ابگوشت مرغ محلی دارن میپزن منمگفتم درست کنم ولی تنوع بدم تو پختش

من با رب انار  برصورت شکم پر و با تو پیاز ک سرخ میکنم طلایی شد ادویه و رب انار میزنم....و بعد گ ...

عزیزم رب انار بد طعمش میکنه؟؟

عزیزم اول مرغ رو نمک و ابلیمو بهش بزنم بعد سرخش کنم؟؟؟ بعد پیاز و سیر تفت بدم و مرغ سرخ شده بزارم داخلش؟ بعد چه کنم؟ رب انار چقدر بربزم؟ باید تو روغن هم سرخش کنم؟

گوشتو سرخ کن.پیاز هم سرخ کن .طلایی ک شد ادویه و رب انار بزن .بعد گوشتو اضاف کن و اب جوش بریز و بزار ...

بنظرتون منم براش ابگوشت مجدد درست کنم یا با رب انار؟؟ پلو هم میخوام درست کنم در کنارش

عزیزم رب انار بد طعمش میکنه؟؟ عزیزم اول مرغ رو نمک و ابلیمو بهش بزنم بعد سرخش کنم؟؟؟ بعد پیاز و سیر ...

ن اصلا بد طعم نمیشه عزیزم...عالی میشه .بستگی داره ربت چقد ترش باشه معمولا ۳ق غ کافیه