2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من انتقال دادم اول بتام رفت بالا دو رور بعد اومد پایین شما میدونی علتش چیه؟

من به اون مرحله نرسیدم فعلا دارم دارو تزریق مکنم فولیکولام کم.....مال شما چند تا بود؟ جتسیتم انجام دادی؟

2731
من به اون مرحله نرسیدم فعلا دارم دارو تزریق مکنم فولیکولام کم.....مال شما چند تا بود؟ جتسیتم انجام د ...

مام تعیین جنسیت هم انجام میده ..من بهار امسال ای وی اف رو انجام دادم اونجا ، خیلییی نا امید بودم دعا کنید برام امیدوارم شما هم نتیجه بگیرید

مام تعیین جنسیت هم انجام میده ..من بهار امسال ای وی اف رو انجام دادم اونجا ، خیلییی نا امید بودم دعا ...

سلام عزیزم هزینه ی آی وی اف شما چقدره؟

اگر مشکل ناباروری نداشته باشی و فقط بخاطر تعیین جنسیت بخوای انجام بدی چقدر میشه؟

2738
سلام عزیزم هزینه ی آی وی اف شما چقدره؟ اگر مشکل ناباروری نداشته باشی و فقط بخاطر تعیین جنسیت بخوای ...

من حدود 20 تومن اینطورا شد اما برای ای وی اف بالاتر میشه حتما.زنگ بزنید راحت میگن بهتون

سلام

وقت همگی بخیر

من هم باید برم تو سیکل ای وی اف ولی چیزی زیاد در موردش نمیدونم 

فقط بهم گفته بودن روز اول تا سوم پریود برم برای سونوگرافی که شانس من دیروز پریود شدم و شنبه باید برم برای سونو که میشه روز چهارمم🤪 

فقط نمیدونم شنبه که میرم از همون روز داروهای مخصوصش رو شروع میکنن یا نه؟

براي سلامتي ني ني تو دلم دعا كنيد 🙏🏻

البته من یه پسر ۹ ساله دارم که طبیعی باردار شدم

سال قبل هم یبار خارج رحمی باردار شدم و بازم تو اقدام بودم 

یکی دوبار بی بی چکم مثبت میشد ولی سر تاریخ پریود میشدم

سر بارداری اولم زیر سینه هام کهیر زد که سر این بارداریامم از رو همین کهیرا میفهمیدم خبرایی هست 

از اونجایی که تحت نظر کیلینیک ابن سینا بودم و مشکل خودایمنی داشتم رفتم پیش متخصص ایمونولوژی که فهمیدم بله ana بالا هست و الانم پریدنیزلون میخورم برای پایین اوردن سیستم ایمنی بدن 

از طرفی هم وضعیت مورفولوژی اسپرم همسرم  به خاطر استرس شرایط کار خراب شده و‌بهتره ای وی اف انجام بدیم

براي سلامتي ني ني تو دلم دعا كنيد 🙏🏻

شما با دارو چند تا فولی داشتین 

دلم برای پسرای عزیزم که با رفتنشون داغ بزرگ بر دلم گذاشتن هیچوقت نتونستم بغلشون بگیرم کاش فقط یک لحظه میددمشون تا منم باوم میشد  مامان  شدم.خدایا دیگه تحمل مطب دکترا و آمپول و تخمک کشی و انتقال رو ندارم خودت به دل زخم خوردمون نگاه کن ولطف و معجزه ات رو شامل حالمون کن.نه به خاطر من به خاطرهمسرم
2706