2752
2734
عنوان

خانومایی که ارشد خوندن ممکنه بیاید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 255 بازدید | 54 پست
چطور مگه؟

فقط باید بخوتی تا وکیل یا مشاور حقوقی یا قاضی بشی ولاغیز

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
چرا؟

فقط باید درسای سخت و خشک بخونی و کار برات خیلی نیست مگر اینکه سخت بخونی برای وکالت، فضاوت، مشاوران..

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2731
پسر یکی از آشناهای ما تازه آزمون وکالت قبول شده . بعد شنیدم میگن هم شهر خودشون هم قزوین . چه جوری دو ...

نمیدونم والا

شاید برای کارورزی میتونی بین این دو شهر رو انتخاب کنه بره..

من یکی از بستگانمون بعد از کارشناسی فقه و حقوق رفته سازمان بورس کار میکنه،ارشدم داره میخونه همزمان

پارتی داشته حتما

من لیسانسم مهندسی بوده ارشد زبان بخونم میتونم استخدامی آموزش پرورش با زبان شرکت کنم؟

نمیدونم.

ولی دوستم کارشناسی فیزیک بود و ارشد علوم قرآنی،دنبال این بود با مدرک علوم قرآنی برای آزمون استخدامی اموزش پرورش شرکت کنه

2706