2733
2734

۴۰ روز زنجبیل خوردم بهتر شدم.

بی فکری کردم و چای سبز خوردم دوباره بدنم سرد شد.

الآنم شک دارم که باردار باشم.

زنجبیل بخورم برای بارداری ضرری ندارد 

چون موهام به شدت در حال ریختن هستن 

🧿❤مامانی عاشقته پسرم❤🧿خواهش میکنم لایک نکنید لطفا 😒🤦🏼‍♀️

شاید بخاطر بارداری میریزع

یه جا خوندم نوشته بود: «قدر اونی که کنارته رو بدون چون بی مقدمه یه روز از کنارت میره و دردش تورو از پا در میاره.»    درک نکردم و اون اتفاق افتاد و من دردشو با پوست و استخونم حس میکنم                                       قدر آدمای زندگیتو بدون چون زود دیر میشه🪐                                                                 

منظورت ازبدنم سرد شده غلبه سوداست؟؟؟

غذاهای با طبع گرم بخور و غذاهای طبع سرد و خشک و بزار کنار

اگه مشکل خاصی داری دکتر هم برو

میتونی به دکترای طب سنتی مراجعه کنی

هَمه یک سو و تُو یک سو،چه بگویَم دیگر؟! تا بدانی که چه اندازه 😍🥰راستی اسمم شقایقه
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
🥺🥺واقعا  آخ دست و پام خیلی سرده  همش سردمه خوابم میاد

حتما بخاطر بارداریع

خود درمانی نکن

یه جا خوندم نوشته بود: «قدر اونی که کنارته رو بدون چون بی مقدمه یه روز از کنارت میره و دردش تورو از پا در میاره.»    درک نکردم و اون اتفاق افتاد و من دردشو با پوست و استخونم حس میکنم                                       قدر آدمای زندگیتو بدون چون زود دیر میشه🪐                                                                 

سیاهدونه وعسل بخورومغزیجات زیادبخور اصلن چیزای سردنخور منم خیلی سردم زودسرمامیخورم وپادردمیگیرم 

السلام علیک یااباعبدالله السلام علیک یاصاحب الزمان آقاازتون درخواست میکنم گاهی به نی نی سایت سری بزنیدوبرای این جمع دعاکنیدوگره اززندگی تمام نی نی سایتیابازکنید  خداروشکرتواین دنیای پرنیرنگ ماشماروداریم آقاجون مامنتظریم قدم مبارک روروی چشمای مابگذاری
منظورت ازبدنم سرد شده غلبه سوداست؟؟؟ غذاهای با طبع گرم بخور و غذاهای طبع سرد و خشک و بزار کنار اگه ...

ممنون از راهنماییت 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

2740
🥺🥺واقعا  آخ دست و پام خیلی سرده  همش سردمه خوابم میاد

اینا علائم کم خونی و کمبود ویتامین های بدن و املاحم هستااااا

برو دکتر

هَمه یک سو و تُو یک سو،چه بگویَم دیگر؟! تا بدانی که چه اندازه 😍🥰راستی اسمم شقایقه
سیاهدونه وعسل بخورومغزیجات زیادبخور اصلن چیزای سردنخور منم خیلی سردم زودسرمامیخورم وپادردمیگیرم  ...

وای آره وقتی سردی بدن میگیرم پاهام به شدت درد می‌کنه 

طوری که گریه میکنم 

اینا علائم کم خونی و کمبود ویتامین های بدن و املاحم هستااااا برو دکتر

هر شب فیفول میخورم.

امگا ۳ میخورم.

زینک پلاس میخورم.

یعنی ممکنه ؟؟؟

هر شب فیفول میخورم. امگا ۳ میخورم. زینک پلاس میخورم. یعنی ممکنه ؟؟؟

نمیدونم عزیزم تا ازمایش ندی مشخص نیست

ول کنید این سرد و گرنی و بازار گرمیه این طب سنتی که نصفش بدون علم و ازمایشه. من عاشق سردیجاتم . ینی روزی نیست که خیار و گوجه و کلم و کاهو نخورم و عاشق گیاه خواریم گوشتم دوست دادم البته دائمه کباب کنیم یا مرغ. لواشک و الوچه و چای هم که همیشه یسره میخوریم . صبحمونم با شیر آغاز میشه. ولی نه بدنم چیزیش میشه نه مشکلات هورمونی دارم نه تو عمرم کیست گرفتم والا

2706