2737
2734
عنوان

خانما بیاین بگین این لباس قشنگه

141 بازدید | 17 پست

برای عروسی پسرعمه شوهرم میخام بپوشم...با هزینه ارسالش شد ۲۱۵ تومن..مادرشوهرم میگه قشنگ نیس بیا هرچقدر میخوای بهت میدم برو برا خودت یه لباس قشنگ بدوز ...وای ک چقد چشم و هم چشمی داره با فامیلاش سر لباس

کاربر نیمه قدیمی ام از همه کسایی ک لطف کردن و کاربری دومم رو هم ترکوندن کمال تشکر رو دارم😑خدایا پسرمو به دستای مهربون خودت سپردم مواظبش باش💟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی شلوغه طرحش

برا من ک لاغرم خوبه ،،چاق نشونم میده

کاربر نیمه قدیمی ام از همه کسایی ک لطف کردن و کاربری دومم رو هم ترکوندن کمال تشکر رو دارم😑خدایا پسرمو به دستای مهربون خودت سپردم مواظبش باش💟
2728
2740
اگر فامیلاشون همه سطح بالا میپوشن این خوب نبست واقعا 

نه بابا 😂متوسطن

نه بابا 😂متوسطن

حآلا که سنگ مفته گنجشکم مفت برو یه چیز گرون بخر حالشو ببر

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...

خدا رو خوش نمیاد مادر شوهرت پول لباس میده بعد تو بری یه لباس ارزون قیمت بپوشی

برو انتخاب کن بگو فلان قدر میشه یا کیف و کفشش بذار هم خدا ازت راضی باشه هم بنده خدا

❤بخاطر نعمت سلامتی است که زنده ام❤ خدایا سپاسگزارم 🙏🌹خدایا سپاسگزارم 🙏🌹 خدایا سپاسگزارم 🌹🙏
2706