2737
2739

واقعا نمیفهمم جرا تا اسم مذهبی میاد گزارش میزنید میترکونید!!!

من گفتم که دلیل اینکه تاکید کردم روی مذهبی بودنشون رو بهتون میگم.

دلیلشم اینه که اینا همکار شدن و دوست خانوادگی شدن.

همگی بسیار معتقد.

ولی مرده عاشق این دختر شد و انقدر به هوای راهنمایی های برادرانه، جلوی چشم زنش، به این دختر نزدیک شد که اونو هم وابسته کرد

.زن معصوم و از همه حا بی خبر مرده هم از اینکه با این دختر فرهیخته دوست شده ، خوشحال بود.

رابطه اون دو تا زیاد طول نکشید و دختره،مرده رو از زندگیش پرت کرد بیرون خداروشکر.نذاشتید بگم داستانشو.خیلی مفصل و عجیب بود.

ولی فقط اینو بگم که همیشه دختره به من میگفت دلم واسه خانوم اون مرده خیلی میسوزه،چون فکر میکرد بخاطر مذهبی بودن من،مذهبی بودن خودش،و مدهبی بودن شوهرش،امکان نداره چنین اتفاقی واسه زندگیش بیفته. در حالی که افتاد. 

خانما فکر نکنید همیشه از جانب کسی زندگیتون تهدید میشه که تیپ امروزی داره و ...

وجدان، تیپ نمیشناسه.

در هر صورت مرز بذارید واسه روابطتون.رفت و امد کنید ولی با چشم باز.به نشانه ها حساس باشید.نگید از همسر من یا از فلانی بعیده بخاطر اعتقاداتش.هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست.

هوای روابطتونو داشته باشید در هر صورت و چشماتونو باز کنید

باش 

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون فکر میکنن چون یک نفر نمازشو میخونه و روزه میگیره پس صد در صد تو این راها نیست  

همیشه دوست داشتم از این آدمای درونگرای مرموز و خفن باشم که همه در عَجبند که این توی زندگیش چی داره میگذره؟ ولی متاسفانه یه برونگرای اوسکول از آب درومدم که منتظرم تا یه شنونده پیدا کنم تا کل زندگیمو واسش تعریف کنم🤐🥴
2731

دست ما نیس اونی ک بخاد بره میره

turk girl.❤ملوسک ناناز بودم ۴بار تعلیق شدم.⛔فیتنس کار بودم که بخاطر نی نی کوچولوم فعلا کار نمیکنم ولی شما همچنان هولاهوپ و ورزشو ادامه بدین اکی؟⚽️🤸‍♂️! فمینیست به معنای برتر بودن زن نیست به معنای برابر بودن حق زن و مرد است🎎.من معتقدم زن باید قوی باشه و از حق خودش دفاع کنه پس تو تاپیکای جنجالی در این مورد حرفی زدم ناراحت نشین. 🥇  خدایا چرک کف دست لطفاااااااااااا🙏💲💲💲💲💲💵💵💵💵💵                       
2740
مرد زاهد ۷۰سال عبادت به یه شب به فاک داد حالا شماها اومدین میگین مذهبی ها همه معصومن نخیر 

اتفاقا من میگم هیچکس معصوم نیست.

حواستون به زندگیاتون باشه

هم دختره و هم مرده، از ادمای درست روزگار، باهوش،کاری، متدین و ... هستن.

ولی چیزی که نباید واسشون اتفاق میفتاد، اتفاق افتاد.

مرده بچه دومشم به دنیا اومد.۵ سالم هست دختره باش رابطه‌شو قطع کرده کاملا. ولی از عشق دختره هنوز داره میسوزه

ذهنشون بیماره گلم.نمیدونم از گزارش زدن چی نصیبشون میشه.خب خوشتون نمیاد نیاید داخل اون تاپیک.دعوت نامه که نفرستادن..

مگه آدم مذهبی اهل خطا نیست؟حتی پیامبر و امام هم مصون از خطا نبودن و به واسطه وجود خدا این معصومیت و مصونیت در وجودشون قرار داده شده.انسانهای عادی که جایزالخطا نیستن،حتمی الخطاین.