2733
2734

دختر خواهرم ۲۵ سالشه  رفلاکس شدید داره هر دکتری میره خوب نمیشه حتی رفت تهران پیش متخصص همشون داروهای معمول معده میدن و خوب نمیشه تنگی نفس و حس خفگی می گیره و خیلی اذیته . اگر کسی راهی میدونه خدا خیرش بده به ما هم بگه

من خودم تو بارداری داشتم ولی همون داروهای معمولی رو مصرف میکردم

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چهل روز تركيب بارهنگ نعناع استفاده كنه تو گوگل بزني مياره طرز مصرفش رو 

كم بخوره بعد غذا دراز نكشه نيم ساعت قبل و بعد غذا اب نخوره به هيچ وجه اب سرد نخوره بعد چهل روز خيلي خوب ميشه قطعا 

قبل از آنكه بميريد ؛ بميريد
2731
پرهیز غذایی میکنه ؟ من با شیرین بیان و پرهیز دوماهه خوب شدم

آره بنده خدا خیلی پرهیز می کنه خیلیم لاغر شده . میوه یه سری غذاها مثل قورمه رو اصلا نمی خوره. شیرین بیان و به چه صورت و چه زمانی مصرف می کردین

2738

حالا اون دکترا نمیتونن درمان کنن مام که فکر نکنم چیزی بتونیم بگیم ولی من یه مدت اینطور بودم نیم ساعت بعد از غذا قرص آلومینیوم ام جی میخوردم عالی بود خوب شدم ولی خب پرهیز غذاییم میکردم تا مدتی مادرمم اینطور بود دکتر یه کپسول بهش دادصبح ناشتا میخورد خوب بود دختر خالمم اینطور بود رفت عطاری یه گیاهی بهش داد میریخت توی آب میخورد خیلی براش خوب بود حالا فکر نکنم اسمش و بلد باشه بپرسم برات

آره بنده خدا خیلی پرهیز می کنه خیلیم لاغر شده . میوه یه سری غذاها مثل قورمه رو اصلا نمی خوره. شیرین ...

کلا میوه و سبزیجات خام  ، روغن ادویه ترشیجات شیرینیجات رو باید کنار بذاره 

خیلی سخته من دو ماه تمام صبحانه نان سنگک و کره محلی عسل ، ناهار سینه مرغ آب پز با روغن زیتون و شام سیب زمینی آب پز با آویشن و روغن زیتون میخوردم نان هم فقط سنگک و سبوس دار  ، شیرین بیان هم صبح ناشتا یه ق چای تو آب گرم و قبل خواب هم همین طور 

من انقدر رفلاکس داشتم تبدیل به زخم اثنی عشر شده بود

2706