2733
2739

پاکسازی ماهانه پوست در خانه😍

۱= با میسلار  پوستتون رو تمیز کنید

۲= با شوینده مناسب پوستتون، صورتتون‌رو بشورید

۳= حالا اسکراب دانه ریز مناسب پوستتون رو بزارید روی پوست ۱۵ دقیقه بمونه بعد بشورید

۴= ۵ دقیقه پوستتون رو بخور گلاب یا رازیانه بدید ( اگه دستگاه ندارید میتونید با کتری یا قابلمه کوچیک هم انجام بدید ولی مواظب باشید نسوزید🥴) زیاد‌ نزدیک بخار نباشید بالا سرتون هم حوله بندازید

۵= بعد از بخور مرحله ی ماسک پیل اف هست ( همونا که میچسبن باس بکنی😁) وقتی کندی نیاز ب شستن نداره

۶ =‌تونر بزن گل

۷= سرم تقویتی بزن 😍 ده دقیقه پوستتو ماساژ بده

۸= مرطوب کننده و دور چشمتو بزن🌹

نکته اخر  اگه روز بود و قصد بیرون رفتن داری ضدافتاب بزن 💕

🌷اللهم صل علی محمد و آل محمد🌷

روتین روزانه برای اینکه پوست سالمی داشته باشد هر روز روتین‌ پوست انجام بدین قبل خواب

۱= استفاده‌ از میسلار ۲= پوستتون رو با شوینده‌مناسب پوستتون بشورید ۳= آبرسان بزنید ۴= مرطوب کننده و دور چشم بزنید

💕💕💕💕

ماسک هفتگی من= هفته ای دو بار ماسک خاک رس بزنید پوستتون میشه عالی ( خاک رس عطاریا دارن با یکم آب قاطی کن بزن ب پوستت بعد بیست دقیقه بشور)

مرتب‌ هر روز مرطوب کننده بزن

کرم‌پودر کم‌استفاده کن

ضدافتاب هم همینطور

در اخر خودتو دوست‌داشته باش❤️

🌷اللهم صل علی محمد و آل محمد🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم میشه بیشتر توضیح بدی خیلی سطح بالا بود میشه مارک هاشم بگی میسلار و تونر و پیل اف اینا چجورین ؟

میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود:با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم 
2738

من صورتم خیلیییی جوش داره فایده داره؟با این میله های پیلینگ خوبه بخرم؟

میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود:با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم 

مارک سرم تقویتی هم بگو

روشی واسه لک زیر پوست و جای جوش سراغ نداری

باید از ضدلک استفاده کنی و استفاده از ضدآفتاب خوب به طور منظم 

این پاکسازی که گفت هم خیلی خوبه چون اسکراب کردن به مرور جای جوش رو کمتر میکنه

قد=۱۷۳ وزن قبلی=۵۹،۵۸ وزن الان=۷۰ که توی تقریبا دوماه و خورده ای به هدفم رسیدم🤩 عضو تاپیک ماه پیشونی🥰
روتین روزانه برای اینکه پوست سالمی داشته باشد هر روز روتین‌ پوست انجام بدین قبل خواب ۱= استفاده‌ از ...

عزیزم میسلار واتر ک فقط واس زمانیه ک ارایش داری ک پاکش کنی بااون بعد بشوری.

وقتی ارایش نداری نیاز ب اون نی

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻

عزیزم یعنی ضدافتاب کم بزنیم ؟

پس چرا دکترا میگن ۲ساعت یکبار 

دلیل بدیش چیه؟

دختر بور چشم  آبی......اینجارو جدی نگیر تصور کن ساعت میشینی درد دل میکنی و مشاوره میگیری بعد احتمال داره کاربری که مشاوره میده ۱۱،۱۲ ساله باشه 😐😒هرشخصیتی میتونه پشت گوشی باشه حتی داعشی ، وقتی کسی بهت مشاوره میده حواست باشه زود جو نگیری عمل کنی قبلش بشین خوب فکر کن بعضی اینجا انگار بنزیین تو دستشونه منتظرن شعله اتیش رو بیشتر کنن فقط تشویقت میکنن اره خوب کردی بجای اینکه آرومت کنن و بگن این مشکلات برا هرکسی وجود داره مهم اینه چطور باهاش برخورد کنی ، حواست باشه با مشاوره غلط قربانی عقده ها، مشکلات روحی ، کینه ها ، و بیماری ذهنی دیگران نشی ، دنیای مجازی نمیتونه جای خوبی برای مشاوره باشه به ریسکش نمیهرزه. به این موردم اشاره کنم اینجا هرکس با هر دین و مذهب یا آدم بی دین و خدا هم هست پس حواست باشه هرکس هر حرفی زد زود باور نکن و اعتقاد خودت رو زیر سوال نبر 
2706