2752
2734
بچه ام زردیش کمی طولانی شده البته بهترشده..فوق تخصص براش قرص فنوباربیتال وقرص کلوفیبرات تجویزکرده..کسی تجربه ای داره؟؟
عزیزم دکتر من داد به بچم بهش ندادم با مهتابی که کرایه کردم زردیشو آوردم پایین با قرص خیلی سریع زردیش پایین میاد من شنیدم عوارض داره
باران میبارد ! به حرمت کداممان ، نمی دانم ؟ من همین قدر می دانم باران صدای پای اجابت است و خدا با همه جبروتش دارد ناز میخرد ........ پس نیاز کن .......!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام پسر من تا 35 روز زردی داشت اما زیر 10 بود.از مهتابی هم استفاده کردیم اما برطرف نشد.دکتر خودش گفت خود به خود خوب میشه اما یک دکتر دیگه این قرصارو تجویز کرد.اما بهش ندادم چون عوارض داشت و خودش خوب شد.نظر یک پزشک دیگه رو هم بپرس.در ضمن شاید از عفونت ادرار باشه
خدایا سپردمش به خودت.....