2733
2739

داداشم دوسال پیش انجام دادخیلی سخت بود براش

یه نفر دیگه انجام دادگفت زیادسخت نبود هرکی یه جوره

🌿ࡐ‌ܟُܿــבاܢ̣ܣࡅ߳ܝ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ܭَܝ̇‌ࡅ࡙ࡅ߭ܣـ ܢ̣ܝ‌ߊ‌ی ܢ݆ߺࡅ߭ߊ‌ܣـ ߊ‌ܢܚࡅ߳🌿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شوهرم دو ماه پیش عمل کرده هنوز نتونسته بشینه بیچاره

وه پاکی "شه‌لیر" قسم،قسم وه گیسِ "ژینا"                 وه غیرتِ "کورد" قسم،قسم وه خدای بینا                      قسمِ ایمه کوردیل گیسِ خوه‌یشک و دایه‌سه                     گیسِ خوه‌یشکو دایه مان جورِ سوره و آیه‌سه     ‌‌‌‌‌‌‌‌                                                                                                                 "له دارِ بَرزِ کلهرم✌🏻❤"

سلام...من سه سال پیش انجام دادم...عمل باز کردم...خدا دکترمو هرجا که هست خیر بده...انقدر که دستش سبک بود...

فقط ی نکته رو در نظر داشته باشبرو پیش دکتری که برات زخمت رو بخیه بزنهبخیه نزنن و باز بزارن، روزگارت تباه میشهمن بخیه زد برام و یک هفته ای جوش خورد و به حالت عادی برگشتم

2740

ی نکته دیگه اینکه، من ی بخیه ی رو داشتم، یک بخیه ی زیر، بخیه ی رو رو سه چهار روز ببعد عمل رفتم برام باز کرد( ی حالت گاز بود که بین اون قسمت قرار داده بود برام، چک کرد گفت عفونت نکرده و داره جوش میخوره، هفته بعدش رفتم کلا بخیه رو کشید. من تو اون یک هفته پاهامو پنج سانت هم باز نکردم چون میترسیدم بخیه کش بیاد و گوشتمو پاره کنه😐( تصورات ذهنم بود دیگه) دکترمم میگفت اوکیه یکم باز کنی، نترس انقدر، ولی من دو هفته اول کلا پاهامو باز نکردم، حتی واسه دسشویی هم ایستاده میرفتم🤦🏻 از چهار روز قبل از عملم هم هر شیش ساعت یک سفالکسین ۵۰۰ میخوردم

اخه گفتن بخیه نباید باشه باید باز باشه

من نظرمو گفتم....هرکیو که دیدم بخیه نکرده تا ماه ها درگیرش بوده، عفونت و چرک و این داستانا... من کل دوره ی نقاهتم یک هفته بود...دکترمم گفت بخیه نکردن اشتباهه...البته بگو قشنگ قسمتای عفونی شده رو برات بتراشه...هرجور صلاح میدونی...بازم تحقیق کن

من یه ماه دیگه عمل دارم مث چی میترسم😭😭😭 خدا نصیب گرگ بیابون نکنه 😔

عمل برای شوهر خواهرمه خودش نینی سایت نداره گفت من بپرسم.چقدر دیر به شما وقت داده

ی نکته دیگه اینکه، من ی بخیه ی رو داشتم، یک بخیه ی زیر، بخیه ی رو رو سه چهار روز ببعد عمل رفتم برام ...

عزیزم دستشویی با توالت فرنگی بود؟

من دکترم اصلا بهم نگف قبل عمل قرص بخورم نمیدونم چرا⁦🤦🏻‍♀️⁩

عفونت و ترشاحتم داره

خودم هم ب دکترم هم ب منشیش گفتم نیازی نیست قرص بخورم؟ گف نه نیازی نیست😭

یه کشورِ خَستَم، دور و بَرَم جنگه 🌚
2706