2733
2734
عنوان

ریفلاکس دخترم

102 بازدید | 22 پست

سلام خانمها لطفا هر کس اطلاعاتی در مورد ریفلاکس نوزاد داره بیاد 

دخترم ۴ ماه و ده روزش هست و دچار ریفلاکس هست تقریبا یک ماه شربت امپرازول رو دادم که خیلی تاثیر نداشت و پزشک بهم قرص نکسیوم رو پیشنهاد داد و الان دو روز هست که بهش میدم کسی تجربه ای داره و بعد از چند وقت از استفاده قرص بهتر میشه و کی ریفلاکسش بهتر میشه اخه دخترم فقط توی خواب شیر میخوره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خیلی سخته انشالله این دوران به سلامت بگذره 

باعث میشه بچه کم بخوره دیگه. بچه ای که تو بیداری میخوره بیشتر میخوره. نکسیومم همون امپرازول و پنتاپرازوله ولی خارجیش فقط اسید معده رو کم میکنه

دخترمن ریفلاکس شدیدداشت

بیست ماهگی شیرش قطع کردم ریفلاکسش تقریبا قطع شدالبته الان هم لبنیات نمیخوره وخیلی چیزا رورعایت میکنم براش اماهمین که تونست غذای جامدبخوره حداروشکرمیکنم

تاقبل قطع شیرش غذای میکس میخورد

2740
من صدبار تست کردم نشد. اصلا انگار تو بیداری بلد نیست بخوره سرشیشه شیرو میجوه با لثه.بچه شما چجوریه

اره دقیقا دختر منم همینطوره باید حسابی خوابش عمیق بشه یه شیر بخوره منم حسابی دپرس شدم